حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا سجادی
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا سجادی+ انتخابات
1400/3/27 پنجشنبه حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا سجادی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در آستانه انتخابات گفت: با توکل بر خدا فرد اصلح را با مشارکت حداکثری انتخاب می‌کنیم به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حجت الاسلام والمسلمین سجادی اظهار داشت: اصل مشارکت حداکثری در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و به خودی خود یک اهمیت ویژه‌ای دارد. رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق گفت: در جهت حضور حداکثری پای صندوق ها تلاش کنیم و وظیفه شرعی و ملی داریم که تا آخرین ساعات روز رای‌گیری کسانی را که ناامید هستند و تمایلی به شرکت ندارند را آگاه نماییم که در پای صندوق های رای حاضر شوند و در تصمیم‌گیری آینده کشور خود سهیم باشند.

وی در ادامه به انتخاب فرد اصلح اشاره داشت و افزود: همانطوری که مشارکت در انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است انتخاب فرد اصلح نیز اهمیت بسزایی دارد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: فرد اصلح را با مشارکت حداکثری انتخاب کنیم زیرا رئیس جمهوری که مشارکت بالا انتخاب شود در سطح بین المللی و ملی از قدرت بالایی برخوردار است.
وی بیان داشت: با توجه به گمانه‌زنی برخی مبنی بر احتمال مشارکت پایین ولیکن در نظر داشته باشیم که در اوج مشکلات ممکن است فرصت‌های خوبی بدست آید و طبق فرمایش شهید حاج قاسم سلیمانی در سخت‌ترین بحران ها بیشترین فرصت هایی به وجود می آید.
حجت الاسلام والمسلمین سجادی  ابراز امیدواری کرد و گفت: ان شاءالله به پشتوانه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و به برکت خون شهدا، مردم حماسه بیافرینند و با هوشیاری آنها انتخابات پرشور خواهد بود و همه باید در این زمینه تلاش کنیم.
وی در پایان تصریح نمود: همه ما باید در این حماسه بزرگ و پازل و تاثیرگذاری بزرگ کشوری، بلکه جهانی سهمی داشته باشیم و استکبار جهانی را به چالش بکشیم و با پیروی از ماموریتی که رهبری معظم انقلاب جهت تلاش برای حضور حداکثری بر عهده همه ما قرار دادند در پیشگاه خداوند متعال و امام زمان عجل الله فرجه الشریف سربلند باشیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما