عباس داوودی- سیدعلیرضا سجادی
عباس داوودی- سیدعلیرضا سجادی
1400/2/17 جمعه نشست مشترک معاون فرماندار شهرستان نیکشهر با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور عباس داوودی معاون فرمانداری شهرستان نیکشهر با حضور در دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با حجت الاسلام والمسلمین سجادی رئیس این شعبه دیدار و گفت گو کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، در این دیدار مهندس عباس داوودی معاون فرمانداری شهرستان نیکشهر در زمینه فعالیت های فرهنگی و تبلیغی گفت: دستگاه اجرایی شهرستان نیکشهر آماده هرگونه همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در جهت یاری مبلغین منطقه می باشد.

مهندس داوودی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی منطقه و خدمات ارائه شده به مبلغینی که به منطقه اعزام می شوند اظهار داشت: پیشنهاد می شود مبلغینی که به مناطق جنوب استان اعزام می شوند از مبلغین دفتر تبلیغات اسلامی باشند.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی در این دیدار  به موضوع تبلیغ و اهمیت آن در منطقه پرداخت و اظهار داشت: تبلیغ مستمر مبلغین در منطقه می تواند از مشکلات و کاستی های فضای تبلیغی منطقه بکاهد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بیان داشت: تبلیغ مستمر می تواند در کاهش هزینه های مبلغین موثر و برای منطقه نیز مفید باشد و دستگاه های اجرایی نیز لازم است در فراهم سازی زمینه های تبلیغ مستمر، مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی را یاری نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی  افزود: امر تامین نیاز فرهنگی و تبلیغی منطقه با فراهم ساختن زیر ساخت ها و با همکاری دستگاه های مدیریتی و اجرایی می تواند به نتیجه خوب و مطلوبی بینجامد زیرا حضور و استقرار مبلغین نخبه و توانمند در استان نیازمند فراهم شدن شرایط و تعامل مجموعه های فرهنگی و اجرایی می باشد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه طرفین بر حفظ همکاری و تبادل نظر در اجرای برنامه های فرهنگی منطقه تاکید نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما