سرکشی مبلغین بمپور1
1400/2/12 يكشنبه سرکشی مبلغین و ارزیابی فعالیت‌های تبلیغی شهرستان بمپور فعالیت‌های تبلیغی سطح شهرستان بمپور از سوی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور مورد ارزیابی قرار گرفت و در این راستا ضمن خداقوت از تمامی مبلغین مساجد این شهرستان سرکشی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین سجادی در این‌باره گفت : شهرستان بمپور یکی از شهرستان های جدیدالتاسیس استان سیستان و بلوچستان می باشد که در مجاورت شهرستان ایرانشهر قرار دارد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق اظهار داشت: با توجه به وجود جمعیت جوان و نوجوان در این شهرستان مباحث تبلیغی در این شهرستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا مبلغین این شهرستان باید از ظرفیت جوان این شهرستان استفاده لازم را در بحث تبلیغ دین ببرند.

وی در ادامه این بحث افزود: در ادامه مراحل ارزیابی و سرکشی مبلغین تیم ارزیابی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق با هدف عرض خداقوت به مبلغان وارد این شهرستان شدند و کلیه اماکن تبلیغی را مورد ارزیابی و سرکشی قرار دادند.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی در پایان تصریح نمود: در ایام تبلیغی ماه مبارک رمضان تعداد مکان های تبلیغی این شهرستان ۱۶ مکان بود که از این تعداد ۱۲ مورد دارای مبلغ بودند که مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما