مبلغین ایرانشهر4

مبلغین ایرانشهر1

مبلغین ایرانشهر3

مبلغین ایرانشهر2
1400/2/10 جمعه سرکشی مبلغین و ارزیابی فعالیت‌های تبلیغی شهرستان ایرانشهر فعالیت‌های تبلیغی سطح شهرستان ایرانشهر از سوی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور مورد ارزیابی قرار گرفت و در این راستا از تمامی مبلغین مساجد شهرستان ایرانشهر سرکشی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین سجادی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در این باره گفت:

با توجه به ضرورت ارتقاء کیفی تبلیغ منطقه و عرض خداقوت به مبلغین، در مرحله اول تیم‌های سرکشی و ارزیابی در شهرستان ایرانشهر، به کلیه مساجد و اماکن تبلیغی اعزام شدند.

رئیس شعبه جنوب شرق اساسی‌ترین هدف از این سرکشی‌ها را ارزیابی فعالیت‌های مبلغان دانست و بیان داشت: شناسایی و پشتیبانی از فعالیت‌های مؤثر تبلیغی مبلغین و تجلیل از زحمات آنان در امر تبلیغ از اهداف دیگر این سرکشی‌ها می‌باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی بیان داشت: در مرحله اول عملیات ارزیابی کلیه اماکن تبلیغی به تعداد ۳۵ مورد وجود داشت که ۲۲ مورد از این تعداد مبلغ داشت و مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند.

وی در پایان بیان داشت: با توجه به گستردگی سطح منطقه جنوب شرق و کمبود نیرو برای سرکشی، مجموعه دفتر شعبه تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در حد امکان مناطق تحت پوشش جنوب شرق را سرکشی و ارزیابی نماید و با بررسی فعالیت‌های تبلیغی آنان، مبلغین توانمند را شناسایی، سامان‌دهی و تقویت و کاستی‌ها و ضعف‌ها را اصلاح نماید.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما