دوره تربیت مربی کودک و نوجوان
1400/2/2 پنجشنبه برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه مبلغین ایرانشهر رئیس ادارۀ آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق از برگزاری دوره تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه مبلغین شهرایرانشهر در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی در این باره گفت: دوره آموزشی تربیت مربی کودک و نوجوان با حضور و ارائه حجت الاسلام سید محمد جواد سجادی از اساتید و مربیان دوره های کودک و نوجوان اعزامی از شهر مقدس قم ویژه مبلغین و منتخب شهر ایرانشهر در حال برگزاری است.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق اظهار داشت: در این دوره آموزشی به مباحثی از قبیل: فنون کلاسداری، روش اجرای برنامه، مسابقات فرهنگی، ادبیات ، داستان و کاغذ و برش پرداخته می شود.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی رابالا بردن سطح آگاهی طلاب علاقمند به این رشته دانست و افزود: با توجه به هجمه های دشمنان در میان قشر کودک و نوجوان لازم است مربیانی متدین در این راستا آموزش ببینند و با بالا بردن سطح آگاهی و همچنین برگزاری دوره های مفید برای کودکان و نوجوانان بتوانند از هجمه دشمنان بکاهند.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی مبلغین را سرمایه های اصلی دفتر تبلیغات اسلامی دانست و بیان داشت: مبلغین سرمایه اصلی دفتر تبلیغات اسلامی هستند و ما وظیفه داریم با مسلح کردن این افراد به مهارت های فرهنگی، تحولی را در جامعه به وجود بیاوریم.

رئیس آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق در پایان یادآور شد: دوره‌‌های تربیت مربی کودک و نوجوان در این شعبه دارای امتیازات ویژه از جمله اعطای گواهینامه معتبر پایان دوره، بهره‌مندی از حضور اساتید مجرب و اعزام فراگیران ممتاز جهت آموزش به ادارات آموزش و پرورش می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما