اخبار دفتر
حجت الاسلام میرخانی
1399/12/2 شنبه وظایف طلاب و روحانیون در برابر هجمه های رسانه ای دشمنان بیشتر شده است سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در جمع طلاب و روحانیون شهرستان دلگان: وظایف طلاب و روحانیون در برابر هجمه ها و حملات رسانه ای دشمنان بیشتر شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرخانی سرپرست این شعبه در کارگاه آموزشی مهارت های زندگی که ویژه طلاب و روحانیون شهرستان دلگان برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر اظهار داشت: طلاب و روحانیون در جهت ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی و مکتب اهل بیت (ع) و حفظ ارزش های اسلامی در خط مقدم قرار دارند.

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه شرق افزود: وظایف طلاب و روحانیون در برابر هجمه های دشمنان اسلام که در شبکه های مجازی و حقیقی بر علیه دین و مکتب فعالیت دارند بیشتر از قبل شده است و میطلبد طلاب و روحانیون بیش از پیش مجهز به سلاح علم باشند.

وی در ادامه گفت: دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق با برگزاری دوره های آموزشی ویژه پاسخگوی چالش ها و معظلات اجتماعی و فرهنگی منطقه می باشد و این امر مهم را همیشه در دستور کار خود قرار داده است و هرگونه دوره و کارکاه آموزشی که طلاب نیاز داشته باشند را با حضور اساتید مجرب و توانمند برگزار می کند.

سرپرست شعبه جنوب شرق بیان داشت: همه ما سرباز امام زمان(عج) و پیروی ولایت فقیه هستیم و افتخارمان در لباس روحانیت این است که نشر دهنده فرهنگ قرآن و مکتب اهل بیت(ع) و خادم مردم شریف منطقه باشیم و حقیقتاً طلاب و روحانیون در خط مقدم این خدمت گزاری و مجاهدت قرار دارند.

حجت الاسلام والمسلمین میرخانی به موضوع انتقال دانش و تجارب تبلیغی اشاره داشت و تصریح نمود: شما مبلغین باید با کتاب آسمانی قرآن مانوس بوده و احکام دین، قواعد آن و تفسیر را دقیق مطالعه کنید و با توجه به توانمندی خود و ظرفیت مخاطبان، دانش و تجارب خود را انتقال دهید.

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در پایان افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی و همچنین این ویروس منحوس در جامعه مردم ما بیش از هر زمانی نیازمند همدلی، همکاری و یاری هستند تا بتوانند بر این مشکلات غلبه کنند و حضور شما طلاب و روحانیون در کنار مردم و با مردم و شریک شدن در آلام آن ها می تواند جامعه را به سمت و سوی امید پیش ببرد.