یادواره شهدای روحانی

یادواره شهدای روحانی

یادواره شهدای روحانی

یادواره شهدای روحانی

یادواره شهدای روحانی

یادواره شهدای روحانی
1399/12/3 يكشنبه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور صورت پذیرفت؛ یادواره شهدای روحانی جنوب استان سیستان و بلوچستان در شهرستان دلگان یادواره شهدای روحانی جنوب استان سیستان و بلوچستان با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان و با حضور جمعی از مردم و مسوولان در مسجد جامع ولی عصر (عج) این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه شهرستان دلگان در این مراسم اظهار داشت: یکی از مهم ترین وظایف ما طلاب و مردم این است که یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را زنده نگه داریم و بنا به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، پس  اجر و پاداش این مراسمات در نزد پروردگار کمتر از خود شهادت نیست.

 حجت الاسلام عظیم بامری امام جمعه دلگان با اشاره به جایگاه شهید و شهادت در دین مبین اسلام، تاکید کرد: نقش روحانیون  در دوران دفاع مقدس نقش بی بدیلی بود که برای همیشه جاودانه شد. 

وی افزود: وظایف دیگر ما پشتیبانی از ولی فقیه و اتحاد بین جامعه و ایمان و اخلاص در کار میباشد زیرا یکی از عوامل پیروزی انقلاب رهبری حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین بامری از روحانیان به عنوان پرچم داران اسلام ناب محمدی نام برد و بیان داشت: شهرستان دلگان علاوه بر تقدیم 70 شهید، و 12نفر جانباز و آزاده 10 شهید گرانقدر روحانی را در راستای حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین باقربیگ رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: امروز شرایط کشور ما حساس است، دشمن با تمام توان آمده که اراده ملت ما را مورد آزمون قرار دهد، اما  آن چیزی که دشمنان ما را مایوس کرده،  تبعیت مردم ما از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، خدمت خالصانه به مردم و ارج گذاری به مجاهدت‌های کسانی است که برای بقاء و عزت و سربلندی این نظام تلاش کرده اند. 

رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت : باید مراقب  تلاش و توطئه دشمنان  برای کمرنگ کردن حضور روحانیون درعرصه های مختلف جامعه باشیم.  

حجت الاسلام والمسلمین باقر بیگ در این یادواره شهدا بیان داشت: شهرستان دلگان مفتخر به تقدیم هفتاد شهید است که ده نفر از آنها روحانی و طلبه هستند.

وی اضافه کرد: شهید در پیشگاه پروردگار دارای جایگاه رفیع و بلند مرتبه ای است، همین که شهید جانش را در راه آرمان های الهی تقدیم کرد، به جایگاه خویش را در بهشت می بیند.

گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده های روحانی شهید تجلیل به عمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما