یادداشـتها
پیـوندها
مقالات
پرسش و پاسخ

پیام تبریک رئیس دفتر تبلیغات اسلامی به رئیس جدید رسانه ملی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در پیامی ضمن تبریک انتصاب دکتر پیمان جبلی به ریاست رسانه ملی، آمادگی خود را برای هرگونه حمایت و تعامل لازم در زمینه پیشبرد برنامه‌های سازمان صداوسیما اعلام کرد.

تبریک دفتر تبلیغات اسلامی به رئیس جمهور منتخب
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بیانیه ای با قدردانی و تجلیل از حضور شکوهمند ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد، تصریح کرد: تبریک و تقدیر خود را به منتخب مردم، خادم الرضا(ع)، جناب حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی، تقدیم کرده و امیدواریم به برکت این اعتماد ، فصل جدیدی از خدمات صادقانه در کشور تبلور یابد.

توسط دفتر تبليغات اسلامي منتشر شد؛ اطلاعیه فعالیت های فرهنگی، تبلیغی مبلغان ویژه ماه مبارک رمضان۱۴۰۰
با توجه به شرایط بوجود آمده در کشور بخاطر شیوع ویروس کرونا، اطلاعیه فعالیت های فرهنگی، تبلیغی مبلغان ویژه ماه مبارک رمضان۱۴۰۰ توسط اداره کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی منتشر شد.

سخنرانی نوروزی رهبر انقلاب خطاب به ملت ایران
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز از سال نو در سخنرانی زنده تلویزیونی خطاب به ملت شریف ایران، با تبیین وظایف اساسی دستگاهها و مردم برای تحقق شعار سال و حمایت تولید و رفع موانع آن، سیاست اعلامی در قضیه برجام یعنی لغو تحریم‌ها و راستی‌آزمایی آن قبل از بازگشت ایران به تعهدات برجامی را تخطی‌ناپذیر خواندند.

مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد: تمدید احکام رییس و هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی از سوی رهبر معظم انقلاب
مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی طی احکامی، مسوولیت رییس دفتر تبلیغات اسلامی و هیأت امنای این دفتر را برای یک دوره ی پنج ساله دیگر تمدید کردند.

انتصاب استاد واعظی به عنوان نماینده رهبر انقلاب در امور دانشجویان ایرانی اروپا
حجت‌الاسلام والمسلمین استاد احمد واعظی طی حکمی به نمایندگی رهبر انقلاب در امور انجمن اسلامی دانشجویان و دانشجویان ایرانی در اروپا منصوب شد.

جدیدترین اخبـار
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما