10

4

5

2

1

8

6

3

9

7
1399/8/16 جمعه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، برگزاری نشست علما و روحانیون تشیع و تسنن شهرستان زاهدان بمناسبت هفته وحدت و با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان نشست علما و روحانیون تشیع و تسنن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، این نشست با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیفائی مدیرکل ادیان ومذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور، حجت الاسلام والمسلمین استاد توحیدی از اساتید نخبه دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین میرخانی سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و برخی از مسئولین کشوری و استانی در محل سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیفائی در ابتدای این نشست که با حضور علمای تشیع و تسنن برگزار گردید  با محکوم کردن توهین به پیامبر اسلام(ص)، افزود: بیان کردن سیره و سنت پیامبر(ص) وظیفه و رسالت علماء و روحانیون، فرهیختگان و نخبگان جامعه هست.

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: این روزها ایام میلاد پدر امت اسلام بود و دنیا با توهین به شخصیت پیامبر(ص)، عیدی خوبی به امت اسلامی نداد و قلب مسلمین را درعالم جریحه دار کرد.

وی افزود: فاصله گرفتن از قرآن کریم مهمترین دلیلی است که دشمنان اسلام جسارت توهین به حضرت محمد(ص) را پیدا کردند.

حجت‌الاسلام سیفائی بیان کرد: از دیگر دلایل توهین غربی‌ها به پیامبر اکرم (ص)، گسترش اسلام در جهان و ترس آنها از فراگیر شدن این دین الهی است.

وی بیان نمود: دشمنان اسلام هنگامی که می‌بینند اسلام هر روز بیش از گذشته در جهان مورد اقبال قرار می‌گیرد و انسان‌های مختلفی از سرتاسر دنیا به این دین آسمانی روی می‌آورند، دشمنی خودشان را اینگونه ابراز می‌کنند.

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات در پایان تصریح کرد: در این برهه از تاریخ نیاز کشور به وحدت یک نیاز واقعی است و نگرش‌های مذهبی نباید حاکم بر جامعه باشد و برای رسیدن به اسلام ناب باید با الگوگیری از مدیریت اسلامی پیامبر اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع) حرکت کنیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما