1
1399/8/15 پنجشنبه سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور: با تقویت بنیه علمی حوزه های علمیه می توان با تهاجمات فکری مقابله کرد سرپرست شعبه جنوب شرق در جمع طلاب و روحانیون حاضر در کارگاه آموزشی نحوه تعامل با اهل سنت گفت: در صورت تقویت بنیه علمی حوزه های علمیه می توان با تهاجم فكری فرقه ها كه در فضای مجازی توسط استكبار شروع شده است؛ مقابله كرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، کارگاه آموزشی نحوه تعامل با اهل سنت با حضور حجت الاسلام والمسلمین توحیدی از اساتید نخبه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه طلاب و روحانیون شهر زاهدان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین میرخانی سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در افتتاح این کارگاه آموزشی یک روزه ضمن عرض تبریک بمناسبت هفته وحدت و میلاد پرخیر و برکت نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: وحدت رمز موفقیت مسلمین در جهان است وهمه با هم یکپارچه باشیم تا بتوانیم اسلام ناب محمدی را در تمامی دنیا گسترش دهیم  .

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق با بیان اینكه حوزه های علمیه منبع معنویت هستند؛ ادامه داد: علما در راه جهاد برای خدا همواره ثابت قدم بوده اند و مردم نیز تا پای جان پشت سر آنان لبیك گفته اند.

وی افزود: یادگیری و آموزش توأمان با تحقیق و پژوهش می تواند مهارت طلاب را در آموختن عمیق علم و دانش تحکم بخشد و او را با روش های ایده پردازی و نظریه پردازی همراه با قلم رسا تقویت کند.

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق تصریح کرد: ایجاد بسترهای لازم حمایتی، تشویق و ترغیب در زمینه ارائه تحقیق و پژوهش توسط طلاب، موجب تقویت بنیه های علمی و عملی شده و در نهایت پرورش پژوهشگران نخبه و موفق را در حوزه های علمیه افزایش می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین میرخانی در پایان به گزارش کلی عملکرد فعالیت های آموزشی این شعبه در سطح منطقه جنوب شرق پرداخت و گزارشی از عملکرد آموزشی را تبیین نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما