1
1398/12/5 دوشنبه برگزاری کارگاه آموزشی «فن خطابه و سخنرانی» در شهرستان زابل کارگاه آموزشی فن خطابه و سخنرانی به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور ویژه طلاب و روحانیون در شهرستان زابل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان این شعبه در این باره اظهار داشت: بیان و خطابه، یکی از شیوه‌های تبلیغ و رساندن پیام و تربیت دیگران و کار فرهنگی و آموزشی است در نتیجه کسی که نتواند آموخته‌ها، اندوخته‌ها و اندیشه‌های خود را به‌صورت مطلوب، به دیگران منتقل کند، آن دانسته و اندوخته، بی‌ثمر می‌ماند.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق گفت: زمانی کلام سخنور بر دیگران تأثیر می‌گذارد که از ویژگی‌های فنی و مهارت‌های لازم که در «فن خطابه» مطرح است، برخوردار باشد؛ به همین منظور دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور برای علاقه‌مندانی که به دنبال آن هستند که بتوانند سخن خویش را به‌طور مؤثّر و نافذ، در دل و جان مخاطبان بیشتری بنشانند، کارگاه «فن خطابه و سخنرانی» را در شهر زابل برگزار نمود.

وی افزود: این کارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین گودرزی از اساتید برجسته و اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مدت سه روز ویژه طلاب حوزه های علمیه شهرستان زابل برگزار شد.

عبداللهی در ادامه تصریح کرد: در این دوره آموزشی سرفصل‌های فنون مجلس‌داری، سیر کامل یک مجلس، روان‌شناسی مرثیه‌خوانی، مناجات‌خوانی، مولودی‌خوانی، مقتل‌خوانی و صوت و لحن آموزش داده شد.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق در پایان توانمندسازی طلاب و فضلای حوزه علمیه و ارتقای سطح علمی وپژوهشی مرثیه سرایان اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را از اهداف اصلی برگزاری این کارگاه آموزشی دانست.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما