1
1398/11/18 جمعه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در ایرانشهر بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در مصلی فاطمه الزهرا (س) شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور این نمایشگاه در محل برگزاری نماز جمعه شهرستان ایرانشهر برپا گردید.

در این نمایشگاه پوستر، تصاویر و کتبی با موضوع انقلاب اسلامی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین پوسترهایی با مضمون غیرت انقلاب که به موضوع حجاب و عفاف قبل و بعد از انقلاب پرداخته بود به نمایش عموم در آمد.

در این نمایشگاه مسابقه ای با موضوع دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد و تعدادی سوال در بین نمازگزاران توزیع گردید که پس از پاسخگویی به قید قرعه و بمناسبت دهه مبارک فجر  به تعداد 10 نفر جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

در حاشیه این نمایشگاه تعداد چندین بسته فرهنگی  و300   جلد از کتاب دستاوردهای علمی انقلاب اسلامی نوشته ساره جمالی زراوه در میان بازدید کنندگان بصورت رایگان توزیع شد.

برپایی میز جهادی خدمت نیز یکی از برنامه های این نمایشگاه بود که با دعوت یکی از مسئولان شهرستان ایرانشهر و حضور در بین مردم نمازگزار به سوالات آنها پاسخ و مسئول مربوطه پیگیری حل مشکلات مردم شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما