1
1398/11/12 شنبه کارگاه آموزشی دانش افزایی ویژه مبلغات خواهر ایرانشهر واحد خواهران دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری دفتر امام جمعه شهرستان ایرانشهر کارگاه آموزشی دانش افزایی را ویژه مبلغات خواهر شهرستان ایرانشهر برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان این شعبه در این باره اظهار داشت: این کارگاه آموزشی یک روزه با حضور حجت الاسلام والمسلمین رحمتی از اساتید حوزه علمیه و دانشگاه با موضوع امامت برگزار شد.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق کشور گفت: در این کارگاه آموزشی که در محل دفتر امام جمعه شهرستان ایرانشهر برگزار شد به مباحثی از قبیل: آشنائی با فلسفه و تاریخ امامت، ترویج اصول اندیشه امامت و دفاع از حریم اعتقادات شیعه و شناخت و نقد دیدگاه های انحرافی در حوزه امامت (تکفیری، وهابیت، سلفی )پرداخته شد.

وی در ادامه افزود:  امامت، عامل تکمیل دین و تنها موضوعی است که پس از آخرین پیامبر خدا، دوباره انسان را به مبدا آفرینش متصل کرده است و همچنین از مهمترين مباحث در سامانه فکري شيعه است که در معرفی اسلام ناب در سطح جهان بیشترین تاثیر را دارد.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی بیان کرد: با توجه به نياز شديدي که در اين زمينه حس شد و پیرو تقاضاهايي که صورت گرفت و همچنین جهت بالا بردن سطح علمی و آگاهی مبلغین با همکاری واحد خواهران شعبه جنوب شرق و دفتر امام جمعه شهرستان ایرانشهر این کارگاه آموزشی ویژه مبلغات خواهر برگزیده شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.

وی در پایان یادآور شد: سیاست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور  بر این بوده است که اگر در جایی خلا فرهنگی و آموزشی را حس کند در آن زمینه ورود پیدا می کند تا بتواند آن کاستی را رفع نماید و مبلغین را به سطحی بالاتری از درجات علم و آگاهی برساند زیرا مبلغین مناطق مشترک باید سطح علمی اشان از دیگر مبلغین بالاتر باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما