1
1398/10/19 پنجشنبه با همکاری واحد خواهران دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشوربرگزار شد؛ اجتماع بانوان فاطمی در شهرستان ایرانشهر اجتماع بانوان فاطمی از سوی حوزه علمیه زینبیه خواهران ایرانشهر و با همکاری واحد خواهران دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، بانوان ولایت مدار شهرستان ایرانشهر بمناسبت فرارسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ودر حمایت از سردارشهید قاسم سلیمانی و یاران این شهید بزرگوار اسلام با حضور در مراسم اجتماع بانوان فاطمی، انزجار خود را از آمریکا و سیاست‌های این کشور غاصب ابراز کردند.

این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی معاون ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و مبلغات خواهر دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق و بانوان فرهنگی شهرستان در محل مهدیه ایرانشهر برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی در سخنانی با اشاره به اخلاص و فداکاری و پاکی و صداقت شهید قاسم سلیمانی طی چهار دهه مجاهدت و تلاش بی منت برای کسب رضایت خدا و استقرار و ثبات نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: این سردار شهید تنها قهرمان ملی ما ایرانیان نیست، او به تمام جهان اسلام و مستضفان جهان تعلق داشت، چون هدف او نابودی داعش و سایر گروههای تروریستی وابسته به استکبار جهانی بود و چه خوب به عنوان یک سرباز فداکار و فرماندهی دلسوز این هدف را محقق ساخت.

وی افزود: اگر نبود مجاهدتهای این شهید عزیز و نیروهای تحت امرش، امروزه تروریست های خونخوار عوامل آمریکا سراسر خاورمیانه را با جنایاتشان به خاک و خون کشیده بودند. هنوز قتل عام ۱۷۰۰ نفر از دانشجویان شیعه دانشکده افسری عراق به دست جلادان داعشی در کنار رود دجله را فراموش نکردیم که چگونه یک به یک به شهادت میرساندند و در آب دجله می انداختند.

معاون ولی فقه در جهاد کشاورزی گفت: اگر چه از دست دادن قهرمانی همچون سلیمانی برای ما ضایعه اسفناکی است، ولی برکت خون این شهید موجب نابودی استکبار و پیروزی نهایی ملل مستضعف جهان از جمله ملت بزرگوار و شریف ایران خواهد بود. به همین خاطر است که شاهد انسجام ملی و منطقه ای و حتی جهانی در تشییع بی نظیر جنازه این شهیدان بودیم. 

طباطبایی با بیان اینکه شهادت این شخصیت بزرگوار می‌تواند نقطه عطفی برای پایان حضور استکبار در منطقه باشد گفت: با شهادت سپهبد سلیمانی جبهه مقاومت  انگیزه بیشتری را برای ادامه خط مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار در نقاط مختلف جهان یافته است.

وی ضمن تقدیر  از  حضور بانوان برای حضور در این مراسم تصریح کرد: امنیت حاکم در منطقه در سایه مجاهدت‌های مدافعانی شجاع چون سردار شهید سلیمانی‌ ایجاد شده و امروز وظیفه و رسالت بانوان این است تا  زینب گونه از دستاوردهای این قهرمانان صیانت کرده و شهیدان مقاومت را به نسل‌های آینده معرفی کنند.

پایان بخش مراسم ذکر مداحی اهل بیت بویژه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و قرائت اشعار حماسی در رثای سردار شهید و همرزمانش بود و همچنین طوماری در محکومیت عمل شیطانی آمریکای جنایتکار به امضاء رسید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما