1
1398/10/8 يكشنبه ادامه دوره آموزشی تحکیم بنیان خانواده ویژه مبلغین بومی شعبه جنوب شرق به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و با همکاری میز خانواده قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده ویژه مبلغین بومی این شعبه در حال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی(رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق در این باره اظهار داشت: این دوره  آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین پزشکی از اساتید نخبه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه مبلغین بومی خواهر و برادر، شعبه جنوب شرق در محل سالن اجتماعات شهرستان دلگان در حال برگزاری است.

عبداللهی درباره اهمیت پرداختن به موضوع تحکیم خانواده اظهار نمود: این موضوع  ریشه در اهمیت نهاد خانواده دارد لذا نهاد مقدس خانواده، رکن بنیادین اجتماع بشری است و  به این ترتیب اولین شـرط داشـتن جـامعه ای سـالم و پـویا، سـلامت و پـایداری خانـواده می باشد.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق گفت: این دوره آموزشی با هدف بالا بردن سطح آگاهی های مبلغین در زمینه تحکیم و تقویت بنیان خانواده، آشنایی با راه‌کارهای تحکیم بنیان خانواده و چگونگی داشتن رابطه مسالمت‌آمیز توأم با محبت با همسر و چگونگی آشنایی با باید و نبایدهای زندگی با همکاری میز خانواده برگزار می شود.

عبداللهی تصریح کرد: در این دوره آموزشی بر انسجام و تحکیم بنیان خانواده به عنوان عوامل مؤثر در تربیت فرزندان و کاهش آسیب‌های اجتماعی تأکید وهمچنین مهارت‌های شناسایی و احترام به دنیای مطلوب اطرافیانمان در این دوره آموزش داده می شود.

وی در پایان یادآور شد: در این دوره آموزشی که به صورت فشرده در روزهای جمعه هر هفته برگزار می شود به مسائلی همچون مسئله زناشوئی، اجتماعی، خانواده و تربیت فرزندان و همچنین احکام، مسائل اعتقادی و اخلاقی پرداخته می شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما