1
1398/10/8 يكشنبه از سری برنامه های قطب تعمیق، ایمان و باورهای دینی برگزار شد؛ دوره دانش افزایی و توانمندسازی ویژه مبلغین بومی شعبه جنوب شرق دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری قطب تعمیق، ایمان و باورهای دینی ادامه دوره دانش افزایی و توانمند سازی را ویژه مبلغین بومی شعبه جنوب شرق کشور برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق در این باره گفت: این دوره آموزشی ویژه مبلغین بومی خواهر و  برادر دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در شهرستان های دلگان و زهکلوت در حال برگزاری می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی اظهار داشت: دوره دانش افزایی و توانمد سازی مبلغین بومی این شعبه  با محوریت مباحثی همچون عقاید استدلالی، 140 اصل از اصول اعتقادی شیعه، احکام استدلالی و اخلاق در قرآن کریم ویژه مبلغین بومی آغاز شده است.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق تصریح کرد: این دوره با حضور حجت الاسلام والمسلمین باطنی از اساتید نخبه حوزه های علمیه با هدف توانمندسازی و  بالا بردن سطح آگاهی های مبلغین در زمینه احکامی، اعتقادی و اخلاق در قرآن آغاز شده و هم اکنون در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته در  محل سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان های دلگان و زهکلوت در حال برگزاری می باشد.

عبداللهی خاطرنشان کرد: از مبلغین در طول این دوره و به ویژه در پایان آزمون های مختلف عملی و کتبی گرفته خواهد شد و برگه های آنان در حضور خود مبلغ تصحیح  خواهد شد که هر یک از آنان با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شوند.

وی در پایان افزود: لازم به ذکر است در پایان این دوره آموزشی که مرحله مقدماتی آن به اتمام رسیده و مرحله اصلی آن آغاز شده است گواهی پایان دوره صادر و به مبلغین اعطا خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما