سطح سه
1398/7/1 دوشنبه آغاز سال تحصیلی جدید سطح سه تخصصی رشته امامت در شهرهای ایرانشهر و زاهدان سال تحصیلی جدید سطح سه تخصصی رشته امامت به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در شهرهای ایرانشهر و زاهدان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان این شعبه در این باره گفت:  دوره تحصیلی سطح سه تخصصی رشته امامت از ابتدای سال 97 ویژه روحانیون سطح دو و سه حوزوی استان های سیستان و بلوچستان، جنوب و شرق کرمان و شرق هرمزگان در شهرهای زاهدان و ایرانشهر آغاز شده است.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور اظهار داشت: این دوره تحصیلی به منظور ارتقاء سطح علمی  و آگاهی روحانیون جنوب شرق، همچنین تسهیل در تحصیل روحانیون و افزایش توانمندی آنها برای انجام وظایف تبلیغی و تربیتی برگزار می شود.

وی گفت: این دوره تحصیلی که زیر نظر بنیاد امامت و با همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و  با حضور اساتید مجرب این بنیاد آغاز شده به مدت سه سال به طول خواهد انجامید و در پایان این دوره تحصیلی مدرک سطح سه تخصصی حوزه های علمیه به روحانیون تعلق خواهد گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی افزود: در سال تحصیلی جدید  و در پایان دروس، کارگاه های آموزشی سه روزه برگزار می شود لذا انتظار می رود دانش پژوهان در سال جدید توانایی تطبیق معارف امامت با متون عربی را داشته باشند و ضمن شناخت فرقه های کلامی، سلفیه و نظریه کلامی آنها در حوزه خداشناسی و همچنین توانایی پاسخگویی به شبهات فقهی را داشته باشند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما