سطح سه
1398/7/1 دوشنبه آغاز سال تحصیلی جدید سطح سه تخصصی رشته امامت در شهرهای ایرانشهر و زاهدان سال تحصیلی جدید سطح سه تخصصی رشته امامت به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در شهرهای ایرانشهر و زاهدان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان این شعبه در این باره گفت:  دوره تحصیلی سطح سه تخصصی رشته امامت از ابتدای سال 97 ویژه روحانیون سطح دو و سه حوزوی استان های سیستان و بلوچستان، جنوب و شرق کرمان و شرق هرمزگان در شهرهای زاهدان و ایرانشهر آغاز شده است.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور اظهار داشت: این دوره تحصیلی به منظور ارتقاء سطح علمی  و آگاهی روحانیون جنوب شرق، همچنین تسهیل در تحصیل روحانیون و افزایش توانمندی آنها برای انجام وظایف تبلیغی و تربیتی برگزار می شود.

وی گفت: این دوره تحصیلی که زیر نظر بنیاد امامت و با همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و  با حضور اساتید مجرب این بنیاد آغاز شده به مدت سه سال به طول خواهد انجامید و در پایان این دوره تحصیلی مدرک سطح سه تخصصی حوزه های علمیه به روحانیون تعلق خواهد گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی افزود: در سال تحصیلی جدید  و در پایان دروس، کارگاه های آموزشی سه روزه برگزار می شود لذا انتظار می رود دانش پژوهان در سال جدید توانایی تطبیق معارف امامت با متون عربی را داشته باشند و ضمن شناخت فرقه های کلامی، سلفیه و نظریه کلامی آنها در حوزه خداشناسی و همچنین توانایی پاسخگویی به شبهات فقهی را داشته باشند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما