1
1398/7/7 يكشنبه حمایت از مجالس خانگی شهرستان های ایرانشهر و دلگان در دهه پایانی ماه محرم الحرام دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از مجالس خانگی شهرستان های ایرانشهر و دلگان با همکاری موسسات خیریه حمایت نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرخانی رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی این شعبه در گفت گویی در این باره اظهار داشت: روضه ها یا مجالس خانگی زنانه یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ دینی در جمعی دوستانه و صمیمی است که اگر از ظرفیت آن به درستی استفاده شود می تواند منشاء بسیاری از اقدامات پسندیده در سطح جامعه باشد.

رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی شعبه جنوب شرق گفت: مجالس خانگی،روضه‌ها و جلسات دینی در منازل عمل پسندیده ای است که از اهل بیت علیهم‌السلام به ما رسیده است و به نوعی این فرمان اهل بیت علیهم‌السلام است که خانه‌های ما، خانه اهل بیت علیهم‌السلام باشد.

حجت الاسلام والمسلمین میرخانی در ادامه از حمایت این مجالس توسط شعبه جنوب شرق خبر داد و گفت: دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در دهه پایانی ماه محرم الحرام و آغاز ماه صفر از مجالس خانگی که در شهرستان های ایرانشهر و دلگان برگزار می شد با همکاری خیرین حمایت مالی نمود.

وی تصریح نمود: این حمایت ها با هدف روشن نگه داشتن چراغ مجلس عزای اهل بیت (ع) در دهه پایانی ماه محرم و تکرار نوای روضه اباعبدالله (ع) در خانه و تأثیر وضعی نفس حق روضه‌خوان بر روی خانواده ها انجام شد و تعداد 40 بسته غذایی و حمایتی در میان این مجالس توزیع شد که شامل برنج، حبوبات و لوازم مورد نیاز بود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما