1
1398/6/20 چهارشنبه برگزاری کارگاه آموزشی پاسخ به شبهات وهابیت پیرامون قیام امام حسین (ع) در ایرانشهر دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بمناسبت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) کارگاه آموزشی پاسخ به شبهات وهابیت پیرامون قیام امام حسین (ع) را در ایرانشهر برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان این شعبه در گفت گویی در این باره اظهار داشت: کارگاه آموزشی پاسخ به شبهات وهابیت پیرامون قیام امام حسین (علیه السلام) به همت دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور درشهرستان ایرانشهر برگزار شد.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق گفت: این کارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حیاتی از اساتید نخبه و اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مدت دو روز ویژه طلاب و روحانیون خواهر و برادر شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.

وی افزود: در این کارگاه آموزشی به مباحثی از قبیل شبهات پیرامون قیام امام حسین (ع) گریه و عزاداری برای امام حسین (ع)  پرداخته شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی تصریح کرد: وهابیت که در فرصت های مختلف در تلاش است که آموزه های شیعه را زیر سوال ببرد و با شبهه افکنی حقانیت این مذهب را به چالش بکشد از محرم حسینی و واقعه تاریخی کربلا نیز چشم نپوشیده و همواره سعی می کند پیرامون آن شبهاتی را مطرح کند.

رئیس اداره آموزش های کاربردی شعبه جنوب شرق کشور در پایان بیان کرد: این شعبه با توجه به حضور و فعالیت های وهابیت در منطقه تمام تلاش خود را به کار می بندد تا به بخشی از شبهاتی که آنان در منطقه مطرح کرده اند با حضور مبلغین خود پاسخگو باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما