خلیلی
1398/6/15 جمعه برگزاری طرح فرهنگی و تبلیغی جامعه ولائی و بصیرت کربلایی در سیستان به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور نمایندگی سیستان، طرح فرهنگی و تبلیغی جامعه ولائی، بصیرت کربلایی در منطقه سیستان استان سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس این شعبه در گفت گویی در این باره اظهار داشت: با فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و آغاز دوره های تبلیغی در مناطق مختلف جنوب شرق طرح فرهنگی و تبلیغی جامعه ولائی، بصیرت کربلایی هم در بخش های مختلف منطقه سیستان آغاز شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: طرح فرهنگی تبلیغی جامعه ولایی بصیرت کربلایی باهدف بصیرت افزایی و توجه به تربیت دینی و ولایی فرزندان وخانواده ها در منطقه آغاز شده است.

وی در ادامه بیان کرد: این طرح با بکارگیری حدود ۳۰نفرازطلاب خواهر وبرادردرمنطقه سیستان استان سیستان و بلوچستان از روزهای آغازین دهه اول محرم الحرام آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی اظهارکرد: در ماجرای سیل امسال در منطقه سیستان، حضور طلبه ها در مناطق سیل‌زده و کمک به مردم و همراهی و همدلی با آسیب‌دیدگان، رویکردها و نگاه ها را به واسطه ورود طلاب به خدمات اجتماعی تغییر و ارتقا داد و امروزه با وجود مشکلات فراوان منطقه مانند طوفان ها و ریزگردها، طلاب و روحانیون باید در کنار مردم باشند و همین امر سبب شد تا این طرح را تا پایان ماه صفر ادامه دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در پایان گفت: ارائه آموزش های دینی و معارف اسلامی و سبک زندگی اسلامی، آشنایی نوجوانان و کودکان با واقعه تاریخی عاشورا و همچنین برگزاری برنامه های عزاداری از برنامه های این طرح می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما