خلیلی
1398/6/15 جمعه برگزاری طرح فرهنگی و تبلیغی جامعه ولائی و بصیرت کربلایی در سیستان به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور نمایندگی سیستان، طرح فرهنگی و تبلیغی جامعه ولائی، بصیرت کربلایی در منطقه سیستان استان سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس این شعبه در گفت گویی در این باره اظهار داشت: با فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و آغاز دوره های تبلیغی در مناطق مختلف جنوب شرق طرح فرهنگی و تبلیغی جامعه ولائی، بصیرت کربلایی هم در بخش های مختلف منطقه سیستان آغاز شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: طرح فرهنگی تبلیغی جامعه ولایی بصیرت کربلایی باهدف بصیرت افزایی و توجه به تربیت دینی و ولایی فرزندان وخانواده ها در منطقه آغاز شده است.

وی در ادامه بیان کرد: این طرح با بکارگیری حدود ۳۰نفرازطلاب خواهر وبرادردرمنطقه سیستان استان سیستان و بلوچستان از روزهای آغازین دهه اول محرم الحرام آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی اظهارکرد: در ماجرای سیل امسال در منطقه سیستان، حضور طلبه ها در مناطق سیل‌زده و کمک به مردم و همراهی و همدلی با آسیب‌دیدگان، رویکردها و نگاه ها را به واسطه ورود طلاب به خدمات اجتماعی تغییر و ارتقا داد و امروزه با وجود مشکلات فراوان منطقه مانند طوفان ها و ریزگردها، طلاب و روحانیون باید در کنار مردم باشند و همین امر سبب شد تا این طرح را تا پایان ماه صفر ادامه دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در پایان گفت: ارائه آموزش های دینی و معارف اسلامی و سبک زندگی اسلامی، آشنایی نوجوانان و کودکان با واقعه تاریخی عاشورا و همچنین برگزاری برنامه های عزاداری از برنامه های این طرح می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما