1
1398/5/30 چهارشنبه پشتیبانی و برپایی ایستگاه های صلواتی بمناسبت عید سعید غدیرخم در مناطق مختلف جنوب شرق دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بمناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم، عید بزرگ ولایت اقدام به برپایی و پشتیبانی از ایستگاه های صلواتی در مناطق مختلف جنوب شرق کشور نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرخانی رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی این شعبه در این باره اظهار داشت: به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و به مناسبت عید بزرگ غدیر خم و بزرگداشت مقام امامت و ولایت ، ایستگاه صلواتی در در مناطق مختلف جنوب شرق برپا شد.

رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق گفت: عید سعید غدیر خم یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و یکی از سنت های حسنه در این عیدالاکبر که روایات عجیبی درباره آن نقل کرده اند و متاسفانه مورد غفلت واقع شده است سنت غذا دادن به افراد یا همان اطعام مومن است.

وی در ادامه افزود: با توجه به احادیث متعدد درباره اطعام در این روز بزرگ، شعبه جنوب شرق با همکاری موسسات خیریه و مردم نهاد جهت توزیع شیرینی و شربت و همچنین اطعام فقرا در شهرها و مناطق محروم استان های سیتان و بلوچستان و جنوب استان کرمان اقدام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین میرخانی در پایان تصریح نمود: مردم مومن و ولایتمدار جنوب شرق در ایام عید بزرگ غدیر خم با برپایی ایستگاه های صلواتی، عشق و ارادت خود را به مولای متقیان حضرت امیر المومنین علی علیه السلام  ابراز کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما