2

1
1398/5/30 چهارشنبه برگزاری کارگاه های آموزشی غدیرشناسی در مناطق جنوب شرق بمناسبت فرارسیدن ایام دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری موسسه خیریه ناصرین اصفهان کارگاه های آموزشی غدیرشناسی را برگزار در سطح منطقه جنوب شرق برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان این شعبه در این باره گفت: با توجه به فرارسیدن دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر شعبه جنوب شرق کشور کارگاه هایی را با موضوع غدیر شناسی در سطح استان های سیستان و بلوچستان و جنوب استان کرمان برگزار شد.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور هدف از برگزاری این کارگاه ها را تقویت بنیه اعتقادی فعالان عرصه فرهنگی و آموزشی در حوزه امامت و ولایت، پاسخگویی مستدل به شبهات وهابیت و مخالفان مکتب اهل بیت(ع) با استفاده از منابع شیعه و سنی، به چالش کشاندن مخالفان مکتب اهل بیت و توانمند سازی محبین اهل بیت(ع) در پاسخگویی به مکاتب انحرافی، ترویج مکتب حیاتبخش اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و گسترش فرهنگ نورانی غدیر، تربیت اساتید و مربیان غدیرپژوه و تقویت وحدت بین شیعه و سنی از طریق رد منطقی فرق انحرافی و نفوذی در میان تشیع و تسنن دانست.

 وی اظهار داشت: این کارگاه های آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین باطنی ویژه روحانیون، طلاب و فعالین فرهنگی خواهر و برادر در شهرهای اسلام آباد، ایرانشهر، دلگان، زهکلوت، ریگان و فهرج برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی گفت: در این کارگاه های آموزشی که به مدت ده روزبه طول انجامید در نظر گرفتن هجمه های موجود در جامعه وتلاش برای از بین رفتن وحدت بین شیعه و سنی، انجام امور پژوهشی متناسب با فضای کارگاه ها و شرایط موجود در جهت وحدت بیشتر شیعه و سنی مد نظر قرار گرفته بود.

وی با اشاره به اهمیت موضوع غدیر و ولایت و با در نظر گرفتن مظلومیت این واقعه در بین مسلمین، عنوان کرد که دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور چندین سال است که به صورت جدی و منظم، کارگاه هایی را در سطح منطقه با عنوان غدیر شناسی و پاسخ به شبهات برگزارمی نماید.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی در پایان افزود: در پایان این کارگاه های آموزشی با همکاری موسسات خیریه لوازم مورد نیاز برپایی ایستگاه های صلواتی ویژه عید غدیر به شرکت کنندگان اعطا شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما