4

1

3

2
1398/5/26 شنبه آیین اختتامیه طرح تابستانی نشاط معنوی قرآنی شعبه جنوب شرق کشور دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور آیین اختتامیه طرح تابستانی نشاط معنوی قرآنی را برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور این مراسم با حضور حجت اسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و حجت الاسلام والمسلمین ابطحی امام جمعه شهرستان ایرانشهر در محل شعبه جنوب شرق برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی ( رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور) با اعلام این خبر گفت: اختتامیه طرح تابستانی نشاط معنوی قرآنی ویژه کودکان و نوجوانان در دو بخش مقطع ابتدایی و مقطع راهنمایی و متوسطه با حضور دانش‌آموزان و خانواده‌های علاقمند به برنامه‌های قرآنی در محل دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور برگزار شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با اشاره به هدف برگزاری این طرح افزود: هدف از برگزاری این طرح انس بیشتر کودکان و نوجوانان با قرآن کریم و ایجاد شور و نشاط معنوی در میان آنان بود و در این دوره و اختتامیه تلاش شد با شناسایی استعدادهای قرآنی در میان کودکان و نوجوانان زمینه‌ای برای رشد و شکوفایی آن‌ها فراهم شود.
وی  با بیان اینکه طرح تابستانی نشاط معنوی قرآنی کودکان و نوجوانان در رشته‌های مختلف برگزار شد، تصریح کرد: در این طرح دو مقطع ابتدایی  و دوره اول متوسطه  حضور دارشتند که پس از رقابت افراد برتر انتخاب شدند.

در خاتمه این مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایایی، از برگزیدگان رشته های مختلف در مقاطع مختلف تحصیلی دبستان، راهنمایی و دبیرستان در بخش های دختران و پسران تجلیل به عمل آمد.

لازم به ذکر است طرح تابستانی نشاط معنوی قرآنی ویژه کودکان و نوجوانان به مدت دو ماه در شهرهای ایرانشهر، زاهدان و زابل برگزار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما