1
1398/5/16 چهارشنبه بازدید امام جمعه ایرانشهر از کتابخانه اهل بیت (ع) دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حجت الاسلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی، امام جمعه شهرستان ایرانشهر از کتابخانه دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی با حضور در شعبه جنوب شرق از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کرد.

امام جمعه شهرستان ایرانشهردر این بازدید با اشاره به جایگاه ویژه کتاب و کتابخانه، این مجموعه را نعمت و سرمایه‌ای عظیم برای منطقه برشمرد و منابع آن را از مهم ترین گنجینه‌ها دانست.

وی با تاکید بر اهمیت و جایگاه فرهنگ مکتوب و ارزش والای کتاب در اسلام گفت: باید زمینه انس و الفت مردم به ویژه جوانان با کتاب فراهم آید.

امام جمعه ایرانشهر در ادامه افزود: یکی از رسالت های مهم و تاثیرگذار مجموعه های فرهنگی منطقه را ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و تسهیل امر مطالعه برای علاقمندان مخصوصا دانش آموزان و دانشجویان دانست.

حجت الاسلام والمسلمین ابطحی گفت: جامعه ای که کتاب می خواند نیاز نیست کل اتفاقات تاریخ را تجربه کند تا عبرت بگیرد بلکه با مطالعه کتاب و تاریخ از تجربیات و اتفاقات گذشته استفاده و به عنوان چراغ راه تصمیمات آینده خود استفاده می کند.

در جریان این بازدید حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه‌ شعبه جنوب شرق به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و کتابخوانی اشاره کرد و گفت: در راستای ایجاد انگیزه برای مطالعه در بین اقشار مختلف، برنامه‌های مختلفی در این زمینه مانند برپایی نمایشگاه های کتاب و مسابقات کتابخوانی اجرا می شود و این برنامه ها با استقبال گسترده مردم رو به رو می شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما