4

3

1

2
1398/5/5 شنبه برگزاری نمایشگاه چهل سال انقلاب، چهل سال نماز جمعه نمایشگاه کتاب و عکس با موضوع چهل سال انقلاب، چهل سال نماز جمعه، به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در محل مصلی فاطمه الزهرا (س) شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، بمناسبت فرا رسیدن پنجم مرداد سالروز تشکیل اولین نماز جمعه پس از انقلاب به امامت آیت الله طالقانی نمایشگاهی در محل اقامه نماز جمعه شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.

این نمایشگاه با هدف گرامیداشت یاد و خاطره اولین نماز جمعه تاریخی پس از انقلاب و آشنایی و انس بیشتر جوانان با این جبهه فرهنگی برپا شد.

در این نمایشگاه تصاویر و کتبی با موضوعات؛ پیشینه نماز جمعه، اولین نماز جمعه پس از انقلاب، اولین نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تهران، بمب گذاری نماز جمعه تهران به دست منافقین و نماز جمعه تاریخی سال 88 به نمایش عموم در آمد.

لازم به ذکر است علاوه بربه نمایش گذاشتن کتب و تصاویر ، بروشوری با موضوع، نماز جمعه قلب فرهنگی شهر که به تاریخچه نماز جمعه و بیانات امام و رهبری درباره این فریضه مهم پرداخته بود تهیه گردید و در میان بازدید کنندگان توزیع شد.

برگزاری مسابقه از سوالات بروشور توزیع شده، مسابقه نقاشی ویژه کودکان ، اهدای کتاب و بسته فرهنگی از دیگر برنامه های این نمایشگاه یک روزه بود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما