1
1398/5/5 شنبه برگزاری دوره آموزشی و پژوهشی در شهر زاهدان دوره آموزشی و پژوهشی با موضوع شیوه های پژوهش در علوم دینی و تاریخی به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و با همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در شهرستان زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس این شعبه در گفت گویی در این باره گفت: این دوره آموزشی برای اولین بار ویژه اساتید و روحانیون سطح سه حوزه های علمیه شهر زاهدان برگزار شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور افزود: این دوره به مدت 5 روز زیر نظر دکتر رسول نوروزی فیروز از اساتید دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در محل حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) شهر زاهدان برگزار شد.

وی اظهار داشت: اگر پژوهشی صورت نگیرد، دانش علوم انسانی نیز افزایش نخواهد یافت و دچار سکون و رکود خواهد شد لذا بدون پژوهش، آموزش هم به دور از پویایی و نشاط خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در ادامه تصریح نمود: تنها راه رشد و نمو علوم اسلامی در جهان معاصر انجام فعالیت های پژوهشی می باشد که منجر به تحول در این عرصه می گردد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در پایان گفت: دوره های آموزشی و پژوهشی امروزه به یک نیاز برای طلاب و روحانیون حوزه های علمیه تبدیل شده است و شعبه جنوب شرق کشور نیز با همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تمام تلاش خود را برای بالا بردن سطح آگاهی های طلاب در این زمینه به کار خواهد گرفت.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما