1
1398/4/29 شنبه برگزاری آزمون مصاحبه و منبر جهت تشکیل پرونده تبلیغی ویژه مبلغین شهر زاهدان آزمون مصاحبه و منبر جهت تشکیل پرونده تبلیغی ویژه مبلغین به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در محل نمایندگی این شعبه در شهر زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس این شعبه در گفت و گویی در این باره اظهار داشت: به منظور توسعه و گسترش معارف دینی اهل بیت (ع)، نام نویسی جهت تشکیل پرونده تبلیغی ویژه مبلغین شهر زاهدان انجام شد.

 رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشورگفت: این آزمون و تشکیل پرونده تبلیغی به درخواست نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان ویژه روحانیون و اساتید حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) شهر زاهدان برگزار گردید.

وی افزود: این آزمون زیر نظر اساتید مجرب و اعزامی از قم برگزار  شد که پس از اتمام این مرحله، پرونده مبلغین تکمیل و درسامانه  ثبت خواهند شد لذا پس از گذراندن دوره های آموزشی تبلیغی، مبلغین آماده اعزام به مناطق خواهند بود.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در بخش دیگر از این گفت وگو به موضوع آموزش مبلغین پرداخت و گفت: در گذشته برنامه های آموزش مبلغین به صورت کوتاه مدت و کارگاهی برگزار می شد؛ اما در نظر داریم با برگزاری دوره های بلندمدت بتوانیم نیروهای مبلغ شاخص و به روز تربیت نماییم.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور یادآور شد: با تشکیل پرونده تبلیغی برای مبلغان، زمینه‌های تخصصی هر مبلغ در موضوعات احکام، اخلاق و عقاید و نوع مخاطبان آنها در مقاطع مختلف شناسایی می‌شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما