1
1398/4/12 چهارشنبه آغاز طرح تابستانی نشاط معنوی قرآنی در شهرهای ایرانشهر و زاهدان طرح تابستانی نشاط معنوی قرآنی به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور ویژه کودکان و نوجوانان در شهرهای ایرانشهر و زاهدان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی (رئیس شعبه) در جلسه ای در این باره اظهار داشت: تفریح سالم و نشاط یکی از نیاز های زندگی انسان است، نه فقط به عنوان تجدید قوا، بلکه اصولاً به عنوان یکی از نیاز های اصلی و طبیعی زندگی بشر می باشد و اگر این تفریح و نشاط از راه معنویات و دین مبین اسلام باشد ارزشش در زندگی دو چندان خواهد شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: با تعطیلی مدارس و آغاز اوقات فراغت کودکان و نوجوانان رویکرد اصلی این شعبه، ایجاد نشاط معنوی و قرآنی برای این عزیزان می باشد تا به سمت شادی های زودگذر سوق پیدا نکنند و بتوانند از تابستان خودشان به خوبی بهره کافی را ببرند که علاوه بر تفریحات سالم بر معنویاتشان نیز  بیفزایند.

وی اظهار نمود: برنامه هایی که برای تابستان امسال زیر نظر اساتید مجرب بومی برای کودکان و نوجوانان شهرهای ایرانشهر و زاهدان در نظر گرفتیم ازقبیل: حفظ جز 30 قرآن کریم به روش اشاره، آموزش نغمات قرآنی، آموزش احکام، آموزش اذان، آموزش حرفه ای کار با نرم افزارهای کاربردی کامپیوتر مانند : فتوشاپ و ساخت کلیپ، آموزش نقاشی و خطاطی، آموزش سوزن دوزی ویژه دختران و برنامه های تفریحی، ورزشی و اردویی می باشند.

رئیس  دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور تصریح کرد: برنامه های اوقات فراغت تابستانی ویژه شهر ایرانشهر در محل کلاس های آموزشی شعبه و برنامه  های شهر زاهدان در محل مسجد بعثت  واقع در خیابان جام جم زاهدان برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در پایان گفت: یک اردوی زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس با همکاری کانون فرهنگی و هنری مسجد بعثت زاهدان ویژه نوجوانان برتر این دوره نشاط قرآنی در نظر گرفته شده است که در پایان دوره برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است پیش از این، طرح تابستانی نشاط معنوی  قرآنی در مناطق محروم شمال استان سیستان و بلوچستان در حال برگزاری بود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما