1
1398/3/29 چهارشنبه برگزاری نشست سرگروههای مبلغین بومی شعبه جنوب شرق با محوریت طرح اوقات فراغت تابستان اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور نشست سرگروه های مبلغین بومی این شعبه را با محوریت طرح اوقات فراغت تابستانی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، این نشست با حضور حجت الاسلام والمسلمین میرخانی(رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور) ، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی ( رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور)، حجت الاسلام والمسلمین  بامری ( رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه جنوب استان سیستان و بلوچستان) و سرگروه های مبلغین بومی شعبه جنوب شرق در محل این شعبه برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین میرخانی ( رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق ) ضمن عرض خداقوت و خیرمقدم، مبلغین بومی شعبه جنوب شرق را مجاهدین راه دین و مکتب اهل بیت (ع) نامید و اظهار داشت: مبلغین بومی دفتر تبلیغات اسلامی با شرایط بسیار سخت به تبلیغ مکتب اهل بیت (ع) مشغول می باشند و اجرشان مانند جهاد است زیرا وجود این عزیزان در مناطقی که فاقد روحانی می باشد  بسیار مفید بوده است .

رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق گفت: همزمان با آغاز فصل تابستان و به اتمام رسیدن امتحانات دانش آموزان و تعطیلی مدارس، بحث اوقات فراغت كودكان، نوجوانان به دغدغه اصلی تبدیل می شود لذا باید طرح های نشاط معنوی و قرآنی در این ایام در دستور کار مبلغین قرار گیرد تا کودکان و نوجوانان به سمت شادی های کاذب و زودگذر روی نیاورند.

وی در این جلسه به تشریح برنامه های تابستانی پرداخت و گفت: کلاس های قرآن، اخلاق، احکام، مهدویت و ظهور امام زمان (ج)، پاسخگویی به شبهات، کلاس های سبک زندگی اسلامی، مسابقات ورزشی، برپایی اردوهای یک روزه با اهداف پرکردن اوقات فراغت و آشنائی با سبک زندگی اسلامی و آموزش معارف دینی به منظور ایجاد روحیه شور و نشاط و غنی سازی اوقات فراغت در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه این جلسه نیز حجت الاسلام والمسلمین بامری ( رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه جنوب استان سیستان و بلوچستان) ضمن تشکر از مبلغین بومی دفتر تبلیغات اسلامی وجود این مبلغین را نعمت بزرگی دانست و اظهار نمود: مبلغین بومی در مناطق جنوب شرق امروزه توانستند جای خالی روحانیون مستقر را در منطقه پر کنند و مراسمات ملی و مذهبی مردم را به خوبی مدیریت نمایند که جا دارد از دفتر تبلیغات اسلامی نیز تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه ضمن تشریح برنامه های مرکز خدمات حوزه های علمیه در خدمات رسانی به مبلیغن اظهار داشت : ما حاضریم هرگونه خدماتی را که به مبلغین روحانی عرضه می کنیم همان خدمات را نیز به مبلغین بومی دفتر تبلیغات اسلامی نیز ارائه دهیم.

در پایان این جلسه نیز سرگروه های مبلغین بومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشوربه بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما