1
1398/3/29 چهارشنبه آغاز طرح نشاط قرآنی در مناطق محروم شمال استان سیستان و بلوچستان طرح نشاط قرآنی به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور نمایندگی شمال استان سیستان و بلوچستان در برخی از مناطق محروم این منطقه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حجت الاسلام والمسلمین خلیلی ( رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور ) در گفت گویی در این باره اظهار داشت: فصل تابستان، فرصتی کم نظیر برای پرورش دینی کودکان و نوجوانان است لذا با همکاری برخی از دانش آموختگان دوره تربیت مربی کودک و نوجوان که توسط این شعبه در سطح منطقه جنوب شرق برگزار شده بود تصمیم بر اجرای این طرح گرفته شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: در طرح نشاط قرآنی که از مساجد مناطق محروم شمال استان سیستان و بلوچستان آغاز شده است برنامه هایی از قبیل آموزش روخوانی و قرائت قرآن کریم، مهدویت و انتظار، آموزش احکام ، داستان های قرآنی، نمایش های قرآنی و اجرای جلسات قرآن محور همراه با نشاط و سرگرمی ویژه کودکان و نوجوانان پیش بینی شده است.

وی در ادامه گفت: هدف از برگزاری این طرح ایجاد انگیزه ومهارت افزایی قرآنی و آموزش مباحث اعتقادی واخلاقی همراه با نشاط و بازی های کودکانه است که از ایام ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان تابستان به تناوب ادامه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در پایان با تاکید بر اینکه تمامی کلاس هایی که برگزار می شود به صورت کاملا رایگان است اظهار داشت: در این طرح چندین بسته فرهنگی نیز در بین شرکت کنندگان کودک و نوجوان توزیع می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما