1
1398/3/29 چهارشنبه آغاز طرح نشاط قرآنی در مناطق محروم شمال استان سیستان و بلوچستان طرح نشاط قرآنی به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور نمایندگی شمال استان سیستان و بلوچستان در برخی از مناطق محروم این منطقه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حجت الاسلام والمسلمین خلیلی ( رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور ) در گفت گویی در این باره اظهار داشت: فصل تابستان، فرصتی کم نظیر برای پرورش دینی کودکان و نوجوانان است لذا با همکاری برخی از دانش آموختگان دوره تربیت مربی کودک و نوجوان که توسط این شعبه در سطح منطقه جنوب شرق برگزار شده بود تصمیم بر اجرای این طرح گرفته شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: در طرح نشاط قرآنی که از مساجد مناطق محروم شمال استان سیستان و بلوچستان آغاز شده است برنامه هایی از قبیل آموزش روخوانی و قرائت قرآن کریم، مهدویت و انتظار، آموزش احکام ، داستان های قرآنی، نمایش های قرآنی و اجرای جلسات قرآن محور همراه با نشاط و سرگرمی ویژه کودکان و نوجوانان پیش بینی شده است.

وی در ادامه گفت: هدف از برگزاری این طرح ایجاد انگیزه ومهارت افزایی قرآنی و آموزش مباحث اعتقادی واخلاقی همراه با نشاط و بازی های کودکانه است که از ایام ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان تابستان به تناوب ادامه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در پایان با تاکید بر اینکه تمامی کلاس هایی که برگزار می شود به صورت کاملا رایگان است اظهار داشت: در این طرح چندین بسته فرهنگی نیز در بین شرکت کنندگان کودک و نوجوان توزیع می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما