1
1398/2/29 يكشنبه سرکشی از مبلغین ماه مبارک رمضان در مناطق صعب العبور جنوب شرق کشور به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از مبلغین ماه مبارک رمضان این شعبه در مناطق صعب العبور بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی  (رئیس  دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور) در این باره اظهار داشت: به منظور عرض خداقوت، تقدیر و تشکر از مبلغین، بررسی عملکرد و فعالیت های تبلیغی روحانیون و مبلغین اعزامی ماه مبارک رمضان در مناطق جنوب شرق چند نفر  از کارکنان این شعبه به محل تبلیغی این عزیزان اعزام شدند تا از تلاش های آنان تقدیر بعمل آورند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: در این بازدیدها و سرکشی ها که بیشتر از مناطق صعب العبور جنوب شرق کشور انجام گرفت، میزان جذب اقشار مختلف مردم بخصوص جوانان ونوجوانان به مسجد، اجرای برنامه های قرآنی و مذهبی و احیاء لیالی قدر در مساجد و همچنین حفظ وحدت در مناطق مشترک از سوی این شعبه بعنوان الویت ها به مبلغین ابلاغ شد.

وی در ادامه گفت: در این بازدیدها روحانیون و مبلغین اعزامی ضمن ارائه گزارش از فعالیتهای خود اعم از  اقامه نماز جماعت، کلاسهای تفسیر، احکام، قرآن و سایر برنامه های مذهبی به بیان مشکلات موجود در محل های تبلیغی خود  پرداختند که دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با پیگیری از برخی ادارات مربوطه خواستار پیگیری وحل این مشکلات شد.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در پایان گفت: کار مبلغین امری ستودنی است و کار فرهنگی و تبلیغ دینی کاری است که قابل ارزش گذاری مادی نیست.

لازم به ذکر است در این بازدیدها تعدادی بسته فرهنگی در بین مبلغین توزیع شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما