آیت الله سلیمانی

2
1398/2/29 يكشنبه برپایی کارگاه های آموزشی احکام واخلاق کارگاه آموزشی احکام و اخلاق به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در شب های دهه اول ماه مبارک رمضان در محل این شعبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشوردر این بار گفت: کارگاه آموزشی احکام و اخلاق با حضور آیت الله سلیمانی ( نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری) و حجت الاسلام والمسلمین قانع مبلغ نخبه اعزامی از قم در شب های دهه اول ماه مبارک رمضان ویژه روحانیون و مبلغین برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه اخلاق و احکام ، هر دو از مسائل مهمی هستند که در زندگی بشر نقش اساسی و تعیین کننده دارند، افزود: این دو موضوع در دین مبین اسلام جایگاه ویژه ‏ای داشته و بی شک، آسایش دنیا و آخرت، در سایه اخلاق نیک و عمل صحیح به احکام، تحقق می ‏یابد.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی تصریح نمود: مبحث اخلاق در اسلام دارای سابقه و پیشینه عمیقی است به گونه ای که در سوره شمس یازده قسم برای مضمون اخلاق بیان شده است.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور اظهار داشت: در این کارگاه آموزشی مبلغین و روحانیون از درس اخلاق آیت الله سلیمانی و درس احکام حجت الاسلام والمسلمین قانع بهره برده که این دروس با استقبال خوب روحانیون مستقر در شهر ایرانشهر مواجه شد.

وی در پایان گفت: اخلاق در حوزه های علمیه از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است لذا پرورش بعد روحانی و تقویت جنبه های خوب و پسندیده اخلاقی در وجود دانش پژوهان علوم دینی از اهداف اولیه نظام علمی و تربیتی حوزه های علمیه به شمار می آید .

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما