1

2

3

4

5
1398/2/23 دوشنبه تشریح برنامه های قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان برنامه ها ی قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در مناطق مختلف جنوب شرق آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرخانی رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی این شعبه در این باره اظهار داشت:در ماه مبارک رمضان، ترویج معارف قرآن کریم این کتاب الهی محور فعالیت های متنوع فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور قرار گرفته است.

رئیس اداره فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: این فعالیت ها در قالب برپایی نمایشگاه های قرآنی، آیین های جزء خوانی، محافل قرائت قرآن و برنامه های تفسیر ایات در مناطق مختلف جنوب شرق در حال اجرا می باشد.

وی بیان نمود: آیین جزء خوانی قرآن کریم به همراه تفسیر آیات مانند سال های گذشته به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با حضور استاد آیت الله سلیمانی نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در محل مسجد قمر بنی هاشم (ع) شهرستان ایرانشهر در حال برگزاری می باشد.

رئیس اداره فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در ادامه گفت: در مراسم جزء خوانی شهرستان ایرانشهر روزانه یک جزء از کلام الله مجید با حضور قاریان برجسته اهل تشیع و تسنن استان سیستان و بلوچستان و شهرستان ایرانشهر تلاوت می شود که این مراسم با استقبال خوب عموم مردم همراه می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین میرخانی این ماه را فرصتی برای پاک شدن از گناهان برشمرد و افزود: در کنار روزه گرفتن سعی کنیم روزانه به تلاوت قرآن کریم بپردازیم زیرا این ماه فرصت مناسبی برای خودسازی معنوی می باشد و ما می توانیم حداکثر استفاده را از این ماه عزیز ببریم.

وی همچنین در پایان يادآور شد؛ هدف از اجرای اين طرح برقراری انس بيش‌تر عموم مردم با قرآن كريم و همچنین ایجاد وحدت در زیر سایه تلاوت آیات الهی با حضور قاریان تشیع و تسنن می باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما