نیمه شعبان
1398/2/4 چهارشنبه برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان در مناطق جنوب شرق کشور دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بمناسبت فرارسیدن ایام ولادت با سعادت حضرت ولی عصر (عج) به برگزاری برنامه های محوری در مناطق مختلف جنوب شرق کشور اقدام نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرخانی رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی این شعبه در این باره اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) جشن‌ها و برنامه های محوری نیمه شعبان در مناطق مختلف جنوب شرق کشور با همکاری موسسات خیریه و مردم نهاد به منظور ترویج فرهنگ مهدویت برگزار گردید.

رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشورگفت: این شعبه با اعزام  مبلغ بومی و تخصصی در ایام نیمه شعبان به برگزاری گفتمان های دینی با موضوع مهدویت پرداخت که این برنامه‌ها در مساجد، محلات، مدارس، ادارات و زندان ها برگزار شد.

وی در ادامه بیان نمود: برپایی ایستگاه های صلواتی با همکاری هیئات مذهبی در مساجد و محلات مناطق مختلف  همچنین چهار مراسم محوری در شهرهای ایرانشهر، بزمان، زاهدان و نیکشهر از دیگر برنامه های این ایام فرخنده بود که در این مراسمات به قید قرعه به62 نفر از هم نامان حضرت مهدی (عج) جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما