دیدار با فرمانده سپاه ایرانشهر
1398/1/21 چهارشنبه حجت الاسلام والمسلمین خلیلی: دشمن بار دیگر اوج خباثت و حماقت خود را با تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران به نمایش گذاشت کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و جمعی از روحانیون شهرستان ایرانشهر با فرمانده سپاه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور  دیداری بمناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و ایام ولادت سرداران دشت کربلا و همچنین در پی محکوم کردن حماقت دشمنان نظام واسلام در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین محمودزاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ایرانشهر، حجت الاسلام والمسلمین بامری رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه ایرانشهر، حجت الاسلام والمسلمین سپاهی رئیس حوزه علمیه سفیران ایرانشهر و جمعی از کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حضور داشتند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین خلیلی ضمن عرض تبریک بمناسبت اعیاد شعبانیه و عرض خداقوت به مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: عمل احمقانه رئیس جمهور آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر اوج خباثت و حماقت دشمنان این مرز و بوم را به نمایش گذاشت زیرا در این روزها سپاه پاسداران ما در حال خدمت رسانی در مناطق سیل زده کشور می باشد و جوانان پاسدار خود را وقف خدمت به مردم کرده اند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: پیروزی های مقتدرانه سپاه پاسداران در شکست دادن داعشیان و عاملین استکبار در منطقه ، پیشرفت در زمینه صنعت موشکی و دفاعی و یاری رساندن به مردم مظلوم جهان آنچنان دشمنان را خشمگین کرده بود که دست به این عمل احمقانه زدند.

وی در ادامه بیان نمود: ما همواره پشتیبان سپاه پاسداران انقلاب هستیم زیرا به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سپاه، پاسدار انقلاب است و هرگونه حرکت بر علیه پاسداران نظام و انقلاب را محکوم می نماییم.

در ادامه این دیدار سرهنگ حسین پودینه فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر ضمن عرض خیر مقدم به علما، روحانیون و کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور اظهار نمود: اگر دشمنان نظام اسلامی عملی غیر از این انجام می دادند ما باید به حرکت و هدف خود شک می کردیم برای ما مایه مباهات است که دشمنان ما هر چه را که لایق خودشان هست به فرزندان و پاسداران این انقلاب نسبت می دهند.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: سپاه همواره خدمتگذار مردم بوده است و این حرف را در عمل خود نیز به اثبات رسانده است و این چنین حرکات مذبوحانه دشمن نیز ذره ای ما را از هدف خود دلسر نمی کند و بلکه بالعکس عزم سپاه را در برچیدن بساط دشمنان بیش از پیش جزم می کند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما