1
1397/12/15 چهارشنبه نشست مشترک رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با مدیرکل دادگستری استان سیستان وبلوچستان حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با حجت الاسلام والمسلمین حمیدی مدیرکل دادگستری استان سیستان وبلوچستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور این دیدار با حضور حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرخانی رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق و حجت الاسلام والمسلمین حمیدی مدیرکل دادگستری استان سیستان و بلوچستان جهت افزایش همکاری های دوجانبه در شهر زاهدان برگزار شد.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حمیدی از دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بابت برگزاری چند دوره آموزشی با هدف پیشگیری از برخی جرائم تقدیر و تشکر کرد و این شعبه را پیشگام در برگزار کردن دوره های آموزشی مفید دانست و اظهار داشت: دوره های آموزشی که دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان سیستان و بلوچستان برگزار نمود بازتاب مفیدی داشته است.

مدیرکل دادگستری استان سیستان و بلوچستان در ادامه نیز بر افزایش همکاری ها با دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق تاکید کرد و خواستار افزایش دوره های آموزشی این شعبه با همکاری معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شد.

در این دیدار ریس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد فرهنگی ، تبلیغی و آموزشی دفترتبلیغات اسلامی  در سطح استان سیستان و بلوچستان بر همکاری های بیش از پیش تاکید نمود

وی در این دیدار گفت: با توجه به اینکه جمع کثیری از طلاب و روحانیون وظیفه خدمت گذاری در امر تبلیغ و تبیین معارف اسلامی منطقه را دارند می طلبد جهت بر گزاری اردوهای فرهنگی و آموزشی مکانی مناسب جهت ساخت یک مجتمع فرهنگی و آموزشی در سواحل شهرستان چابهار، قطعه زمینی جهت ساخت این مجتمع به دفتر تبلیغات اسلامی واگذار گردد.

وی همچنین اظهار داشت: بعد از واگذاری این زمین در شهرستان چابهار دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آمادگی ساخت این مجتمع فرهنگی و آموزشی را جهت بهره برداری همه ارگان های فرهنگی در شهرستان را دارد.

در پایان نیز مدیرکل دادگستری استان سیستان و بلوچستان ضمن استقبال از طرح ساخت مجمتع فرهنگی و آموزشی در شهرستان چابهار جهت پیگیری این موضوع قول مساعد داد و بیان نمود که درسریع ترین زمان ممکن این موضوع را پیگیری می نماید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما