1
1397/12/12 يكشنبه برگزاری همایش بانوان فاطمی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری کانون فرهنگی و هنری مساجد استان سیستان وبلوچستان همایش بانوان فاطمی را ویژه خواهران بویژه فعالین فرهنگی مساجد در شهر زاهدان برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در این باره گفت: همایش بانوان فاطمی به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و با همکاری کانون فرهنگی و هنری مساجد استان سیستان وبلوچستان در شهر زاهدان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمی خلیلی گفت: این همایش در راستای گرامیداشت سیره حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین الگوی بانوان مسلمان و ترویج عفت و حیای فاطمی برای اصلاح و هدایت جامعه برگزار شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور اظهار داشت:این همایش با حضور دو بانوی تازه مسلمان شده مسیحی از کشورهای میانمار و روسیه برگزار شد که در ایام میلاد دخت نبی مکرم اسلام (ص) با حضور در استان سیستان وبلوچستان و شرکت در این همایش و نشست های مختلف در راستای فضایل اخلاقی فاطمه زهرا (س) بانوی بزرگ اسلام و همچنین علت گرایش خود به دین مبین اسلام و نفوذ انقلاب اسلامی ایران در بین دیگر کشور ها به سخنرانی پرداختند.

وی در ادامه گفت: در این همایش دو روزه که در سالن همایش های دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد نمایشگاهی با موضوع حجاب و عفاف و کارگاههای آموزشی سبک زندگی اسلامی سیره زندگی حضرت زهرا (س) دایر شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور تصریح کرد:  در روز پایانی این همایش از پنج نفر بانوی فعال فرهنگی در سطح استان سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

وی در پایان یادآور شد: گرامیداشت روز میلاد حضرت زهرا (س)  این بانوی بزرگ در واقع تلاشی می باشد در راستای افزایش آگاهی‏های جامعه نسبت به نقش های چندگانه، موثر و پویای زنان در خانواده ، اجتماع و همچنین در تکریم مقام مادر است.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما