1
1397/9/8 پنجشنبه شعبه جنوب شرق را قطب علمی، حوزوی منطقه جنوب شرق کشور خواهیم کرد حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در ابتدای مراسم دوره آموزشی مبانی سیاسی اسلام و ولایت فقیه گفت: تلاش خواهیم کرد که دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق را به قطب علمی و حوزوی منطقه تبدیل نمائیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور دوره آموزشی مبانی سیاسی اسلام و ولایت فقیه با حضور حجت الاسلام والمسلمین لک زایی ویژه روحانیون، اساتید حوزه علمیه، دانشگاه ها و فرهنگیان در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در ابتدای این دوره آموزشی حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور اظهار داشت: هدف ما این است که بتوانیم بعنوان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در منطقه جنوب شرق کشور، دوره های آموزشی را بسته به نیاز منطقه و هر شهر برگزار نمائیم و از این فرصت برای تعالی بخشیدن به توان علمی روحانیون، طلاب و دانشگاهیان استفاده نمائیم.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: گامی که دفتر تبلیغات اسلامی در این دو سال اخیر برداشته است افزایش  کارگاه ها ودوره های آموزشی و افزایش دوره های علمی است که بزرگترین ثمره این دوره ها آغاز سطح سه امامت در شهرهای ایرانشهر و زاهدان در مهر ماه امسال بود.

وی در پایان گفت: با افتتاح ساختمان جدید دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در شهرستان ایرانشهر و برگزاری دوره های علمی و آموزشی و بخصوص دوره تخصصی سطح سه امامت تلاش خواهیم کرد که شعبه جنوب شرق را بعنوان قطب علمی و حوزوی در منطقه جنوب شرق کشور تبدیل کنیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما