1

2
1397/8/16 چهارشنبه به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور کارگاه آموزشی اتهامات سلفیت بر علیه مذاهب اسلامی برگزار شد دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع اتهامات سلفیت علیه مذاهب اسلامی در شهرستان ایرانشهر نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، این کارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرمانیان ( رئیس دانشکده فرق ادیان و مذاهب اسلامی) و جمع کثیری از روحانیون و فرهنگیان شهرستان ایرانشهر در محل دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق برگزار گردید.

درابتدای این کارگاه آموزشی که با استقبال خوب روحانیون و فرهنگیان همراه بود حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرمانیان به تعریف سلفیت پرداخت و اظهار داشت: در استان سیستان و بلوچستان مفهوم سلفیت با جاهای دیگر یک اختلاف دارد در این منطقه تعریف سلفیت یک تعریف خاص است و به شخصی سلفی گفته می شود که غیرمقلد باشد و تقلید از مذاهب اربعه نکند.

رئیس دانشکده فرق ادیان و مذاهب اسلامی در ادامه این بحث گفت: در تعریف پژوهشگران به کسانی سلف گفته می شود که که فهم سلف را بر خلف مقدم بدارند و به عبارتی تفکرات اهل حدیثی داشته باشند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما