1

2

3
1397/8/15 سه‌شنبه برگزاری زیارت نامه پیامبر اعظم (ص) از بعید دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بمناسبت ایام رحلت جانسوز نبی مکرم اسلام (ص) زیارت نامه پیامبر اعظم (ص) را برگزار کرد.

به روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق، حجت الاسلام والمسلمین ابطحی امام جمعه شهرستان ایرانشهر، داودی فرماندار شهرستان ایرانشهر و اقشار مردم در محل پارک شهدای گمنام شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی مبلغ اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تاریخ ساز ترین فرد بشریت را نبی مکرم اسلام (ص) دانست و اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) بعنوان یک شخصیت جریان ساز و بعنوان شخصیتی که مسیر تاریخ را تغییر داد می باشند بطوریکه امروزه نیز بخشی از جریانات تاریخی بر مدار حرکتی که آن بزرگوار پایه گذاری کردند می چرخد.

مبلغ دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: ما باید سبک زندگی و شخصیت بزرگوار نبی مکرم اسلام (ص) را که در تاریخ بعنوان یک ستاره می درخشد را مورد مطالعه قرار دهیم و در بعد دیگر گفته ها و سخنان پیامبر (ص) که در طول تاریخ به ما رسیده است را نیز مطالعه نماییم.

وی بیان کرد: برای درس گرفتن از زندگی نبی مکرم اسلام (ص) باید سراغ شخصیت ها یی نیز رفت که در پیرامون آن بزرگوار رشد و نمو پیدا کرده اند بطوریکه بعد از پرداختن به سبک زندگی و شخصیتی آن بزرگوار باید افرادی را هم که در حول آن بزرگوار بوده اند را نیز مورد مطالعه قرار دهیم.

قابل ذکر است این مراسم با قرائت زیارت نامه پیامبر اعظم (ص) از بعید توسط ذاکر اهل بیت برادر عبدالله آبادی و همچنین ذکر مصیبت همراه بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما