1
1397/6/1 پنجشنبه دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری سپاه پاسداران برای سومین سال متوالی برنامه بازسازی واقعه غدیر خم را در شهرستان های ایرانشهر و دلگان برگزار می کند دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری سپاه پاسداران برای سومین سال متوالی برنامه بازسازی واقعه غدیر خم را در شهرستان های ایرانشهر و دلگان برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور  بمناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان تا غدیر (دهه امامت و ولایت)  شعبه جنوب شرق برنامه مختلف فرهنگی، تبلیغی و آموزشی را در سطح استان سیستان و بلوچستان برگزار خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در این باره گفت: همچون سنوات گذشته دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بانی فعالیت های فرهنگی و تبلیغی و همچنین آموزشی فعالیت های کارگاهی، برگزار کردن جشن ها و مراسمات ایام دهه امامت و ولایت در مناطق استان سیستان و بلوچستان با همکاری سپاه پاسداران می باشد.

وی گفت: در سال گذشته علاوه بر بازسازی مراسم واقعه غدیر با همکاری سپاه پاسداران در شهرستان های ایرانشهر ودلگان، 8 کارگاه آموزشی پاسخ به شبهات غدیر خم و اعزام دو مبلغ نخبه و همچنین  برپایی نمایشگاه با موضوع غدیر خم در محل بازسازی واقعه غدیر خم توسط دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور انجام شد.

رئیس شعبه جنوب شرق کشور در ادامه درباره برنامه های فرهنگی و تبلیغی  امسال دهه امامت و ولایت که توسط شعبه جنوب شرق در سطح استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود اظهار داشت: شعبه جنوب شرق در دهه امامت و ولایت امسال اعزام دو مبلغ نخبه و 18 نفر مبلغ بومی و 30 نفر از بشیران جوان را در دستور کار قرار داده است.

وی بیان کرد: کارگاه هایی با موضوعات غدیر شناسی در شهرستان های ایرانشهر، دلگان، کهنوج، ریگان، بم  و اسلام آباد و  همچنین کارگاهی با موضوع راه های مقابله با اعتیاد در شهرستان های زاهدان، زابل، ایرانشهر برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی گفت: همایش رهروان ولایت در ایام غدیر در شهرهای زاهدان، ایرانشهر، زابل و چابهار و همچنین اجلاسیه خورشید غدیر خم در ایرانشهر ، دلگان ، سراوان و چابهار برگزار می شود.

وی در پایان گفت: در دهه امامت و ولایت امسال به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق 150 بسته فرهنگی به 150 ایستگاه صلواتی سطح استان سیستان و بلوچستان اعطا خواهد شد و به منظور حفظ وحدت حرکت کاروان غدیر توسط شعبه جنوب شرق جهت تقدیر و تشکر از ائمه جمعه اهل تشیع و و دیدار با علمای بزرگ اهل سنت بهمراه معاونت سیاسی دفتر مقام معظم رهبری در امور اهل سنت و مدیرکل دادگستری استان سیستان و بلوچستان در دهه امامت و ولایت انجام خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما