اخبار دفتر
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا سجادی
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا سجادی+ انتخابات
1400/3/27 پنجشنبه حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا سجادی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در آستانه انتخابات گفت: با توکل بر خدا فرد اصلح را با مشارکت حداکثری انتخاب می‌کنیم به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور حجت الاسلام والمسلمین سجادی اظهار داشت: اصل مشارکت حداکثری در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و به خودی خود یک اهمیت ویژه‌ای دارد. رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق گفت: در جهت حضور حداکثری پای صندوق ها تلاش کنیم و وظیفه شرعی و ملی داریم که تا آخرین ساعات روز رای‌گیری کسانی را که ناامید هستند و تمایلی به شرکت ندارند را آگاه نماییم که در پای صندوق های رای حاضر شوند و در تصمیم‌گیری آینده کشور خود سهیم باشند.

وی در ادامه به انتخاب فرد اصلح اشاره داشت و افزود: همانطوری که مشارکت در انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است انتخاب فرد اصلح نیز اهمیت بسزایی دارد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: فرد اصلح را با مشارکت حداکثری انتخاب کنیم زیرا رئیس جمهوری که مشارکت بالا انتخاب شود در سطح بین المللی و ملی از قدرت بالایی برخوردار است.
وی بیان داشت: با توجه به گمانه‌زنی برخی مبنی بر احتمال مشارکت پایین ولیکن در نظر داشته باشیم که در اوج مشکلات ممکن است فرصت‌های خوبی بدست آید و طبق فرمایش شهید حاج قاسم سلیمانی در سخت‌ترین بحران ها بیشترین فرصت هایی به وجود می آید.
حجت الاسلام والمسلمین سجادی  ابراز امیدواری کرد و گفت: ان شاءالله به پشتوانه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و به برکت خون شهدا، مردم حماسه بیافرینند و با هوشیاری آنها انتخابات پرشور خواهد بود و همه باید در این زمینه تلاش کنیم.
وی در پایان تصریح نمود: همه ما باید در این حماسه بزرگ و پازل و تاثیرگذاری بزرگ کشوری، بلکه جهانی سهمی داشته باشیم و استکبار جهانی را به چالش بکشیم و با پیروی از ماموریتی که رهبری معظم انقلاب جهت تلاش برای حضور حداکثری بر عهده همه ما قرار دادند در پیشگاه خداوند متعال و امام زمان عجل الله فرجه الشریف سربلند باشیم.