پنجشنبه 10 تير 1395 بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور به مناسبت روز قدس
بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس روز اسلام است(حضرت امام خمینی)
نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توسط بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) نشان از عمق اندیشه سیاسی ایشان و حمایت همه جانبه از امتی است که راه جهاد و مبارزه با زورگویان را برذلت همراهی با آنان ترجیح دادند.
جهان اسلام در شرایطی به استقبال این یادگار ارزشمند امام راحل (ره) می رود که با ظهور بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان، و مقابله استکبار با این پدیده مبارک با روی کار آوردن گروه های افراطی همانند داعش و القاعده و طالبان، وتخریب چهره نورانی اسلام تلاش دارند آرمان ملت فلسطین و قبله اول جهان اسلام رامورد غفلت قرار دهند و در این اوضاع، به تخریب قدس شریف و تضعیف جبهه مقاومت بپردازند. اهمیت این روز زمانی  آشکارتر میشود که مردم مسلمان بیش از همیشه تفاوت بین اندیشه حاکمان مستبدی که فقط به فکر تاج و تخت خویش هستند را با تفکر انقلاب اسلامی که تمام دغدغه و نگرانی‌اش سرنوشت اسلام و امت اسلامی است به خوبی درک می‌کنند. گرامیداشت روز قدس در این زمان که برخی از کشورهای به ظاهر مسلمان،تلاش دارند با برگزاری توافقات سیاسی و اقتصادی با اسراییل غاصب، به آرمانهای میلیونها مسلمان خیانت کنند و جبهه مقاومت و مدافعان اصلی قدس شریف را در اقلیت و تضعیف قرار دهند بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند.
دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از تمامی ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کند تا با شرکت در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس با آرمانهای امام راحل تجدید پیمان کنند و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را به رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیه الله خامنه ای پر شورتر از سالهای قبل به نمایش گذارند.
پیروزی نهایی به فضل الهی بی گمان از آن اسلام و مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما