مسابقه کتابخوانی ولادت حضرت زهرا س
1399/11/2 پنجشنبه برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرخانی سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با بیان این خبر، اظهار داشت: این مسابقه کتابخوانی با هدف ارتقای سطح آگاهی شهروندان و ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی بیشتر با اصول حاکم بر سیره حضرت فاطمه زهرا (س)، ترویج سبک زندگی اسلامی و تعمیق شناخت از فرازهای زندگی پربار آن حضرت برگزار می شود.

وی ادامه داد: این رویداد فرهنگی توسط دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و با همکاری موسسه خیریه فرهنگی و مذهبی ناصرین اصفهان در تاریخ 15 بهمن 1399 و در روز میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر برگزار می شود و در پایان نفرات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق گفت: متقاضیان جهت شرکت در  این مسابقه کتابخوانی «کتاب مردم می پرسند، پرسش و پاسخ پیرامون حضرت زهرا (س) نوشته محمدرضا فقیه ایمانی » را می توانند با حضور در شعبه جنوب شرق تهیه نموده و یا از کتابفروشی های معتبر خریداری کرده و جهت شرکت در مسابقه اقدام نمایند .

حجت السلام والمسلمین میرخانی یادآور شد: این مسابقه بصورت حضوری و غیرحضوری برگزار خواهد شد، متقاضیان آزمون غیرحضوری می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.jdte.ir   در این آزمون شرکت نمایند.

لازم به ذکر است علاقه مندان به شرکت در این رویداد فرهنگی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05437231088 در ارتباط باشند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما