سرکشی مبلغین جنوب استان سیستان و بلوچستان1

سرکشی مبلغین جنوب استان سیستان و بلوچستان2

سرکشی مبلغین جنوب استان سیستان و بلوچستان3
1400/2/15 چهارشنبه مبلغین شهرستان های جنوبی استان سیستان و بلوچستان مورد ارزیابی قرار گرفتند رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از ارزیابی و سرکشی مبلغین شهرستانهای جنوبی استان سیستان و بلوچستان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت الاسلام والمسلمین سجادی در این باره گفت: با ادامه سرکشی و ارزیابی مبلغین جنوب شرق کشور در ایام ماه مبارک رمضان در مرحله چهارم این سرکشی ها شهرستانهای جنوبی استان سیستان و بلوچستان مورد ارزیابی قرار گرفتند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: در این مرحله از مبلغین و مکان های تبلیغی شهرستانهای سرباز، راسک، نیکشهر، اسپکه، کوتیج، قصرقند، فنوج، چابهار، کنارک، مهرستان، سوران و سراوان ارزیابی صورت گرفت.

وی افزود: با وجود پهناور بودن و طولانی بودن فاصله های مناطق و شهرستان های استان سیستان و بلوچستان از مجموع 37 مکان تبلیغی، 34 مکان بازدید شد که از این تعداد مکان تبلیغی 29 مبلغ در این مکان ها حضور داشتند که مورد ارزیابی و سرکشی قرار گرفتند.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی در پایان یادآور شد: مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق مصمم است در جهت اجرای هر چه بهتر فرایند تبلیغ در مناطق جنوب شرق کشورو برنامه ریزی جهت اعزام مبلغ به این مناطق، ارزیابی ها و نظارت ها را به صورت حضوری انجام دهد و در راستای کیفیت بخشی به فعالیت های فرهنگی و تبلیغی با همکاری نهادهای تبلیغی دیگر از مبلغین مستقر و مقطعی سرکشی نماید.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما