6

5

1

2

3

4
1399/11/21 سه‌شنبه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور صورت پذیرفت؛ همایش طلبه انقلابی ، حوزه انقلابی در شهرستان ایرانشهر دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری سازمان بسیج طلاب و حوزه علمیه امام علی (ع) ایرانشهر همایش طلبه انقلابی، حوزه انقلابی را برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور این مراسم بمناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن، طلاب و روحانیون و برخی از مسئولین شهرستان در محل حوزه علمیه امام علی (ع) ایرانشهر برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین بزمانی امام جمعه شهرستان ایرانشهر ضمن گرامیداشت دهه فجر و چهل و دومین پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما با همه فراز و نشیب ها با گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و جدال راهبردی و مبارزه بی امان و مستمر ملت با بصیرت ایران اسلامی با نظام سلطه و استکبار و در رأس آن شیطان بزرگ جانانه مقاومت کردند و مزد آن را به زودی خواهند گرفت.

امام جمعه ایرانشهر اظهار نمود: با صراحت می‌توان گفت پیروز این میدان بزرگ ملت مصمم، مستحکم ،مومن ،انقلابی، فداکار و وفادار ایران بوده است به گونه‌ای که انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان در عرصه های مختلف پیروز و پیشرفت قابل ستایشی داشته است.

وی در ادامه به سیاست های دولت جدید در آمریکا اشاره داشت و افزود: اگر سیاست دولت جدید آمریکا در برابر ایران کم کردن تحریم هاست باید بدانیم در پشت پرده این قضیه هم اهداف زیادی چون در انتظار گذاشتن ما و دریافت امتیازات فراوان از سوی کشور نهفته است و برجان های ۲ و ۳را ایجاد کنند.

امام جمعه ایرانشهر موضع مدبرانه ای مقام معظم رهبری را فصل الخطاب دانست و گفت: موضعی که مقام معظم رهبری در برابر سیاست های جنبشانه ی آمریکا گرفتند فصل الخطاب مذاکره و برجام به همه مسئولین بود، مگر رفع تمام تحریم ها از سوی دشمنان انجام شود.

بزمانی خاطرنشان کرد: ملت ایران باید هوشیار باشند که نظام جمهوری اسلامی ایران براساس مردم سالاری و دین مبین اسلام هدایت می شود.

در ادامه این مراسم مولوی کریمزایی امام جمعه اهل تسنن شهرستان ایرانشهرضمن تبریک ایام دهه فجر بر پیروی از مقام معظم رهبری در همه زمینه ها تاکید نمود و اظهار داشت: پیروی از فرمایشات و بیانات مقام معظم رهبری از وظایف همه مسئولین می باشد.

مولوی كریم ‌زایی: راه وحدت عملی توجه به فتوای رهبر انقلاب دانست و تصریح داشت: وحدت مسلمانان خواست خداوند متعال و نبی مکرم اسلام(ص) است و راهكار عملی وحدت، توجه به فتوای رهبر انقلاب است.

وی در ادامه گفت: امروز الحق والانصاف، نظام اسلامی توانسته است تمام فرق و مذاهب و قومیت‌ها را گرد هم جمع کند همانطور که  بنیانگذار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی فرمود «ما دست برادری را به سمت همه مسلمانان و برادران اهل سنت در تمام جهان دراز می‌کنیم» این سخن را شخصیتی گفته است که معمار این انقلاب اسلامی است و امروز نیز رهبر معظم انقلاب همین شیوه وحدت‌آفرین را در پیش گرفته است.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما