کارگاه آموزشی فن رثا
1399/12/2 شنبه درشهرستان های زابل و زهک؛ کارگاه آموزشی فن رثاء برگزار شد از سوی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور کارگاه آموزشی فن رثاء در شهرستان های زابل و زهک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، حجت السلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان این شعبه در این باره گفت: این کارگاه آموزشی با ارائه حجت الاسلام والمسلمین سید حسین جعفری از اساتید نخبه و اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه طلاب و روحانیون شهرستان های زابل و زهک برگزار گردید.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق گفت: یکی از فنون مهمی که مورد احتیاج مبلغین می باشد دانش فن رثاء می باشد که این کارگاه آموزشی به درخواست طلاب و روحانیون این شهرها و برای اولین بار از سوی شعبه جنوب شرق برگزار شد.

وی افزود:در این کارگاه آموزشی چهار روزه که در محل های حوزه علمیه دارالولایه زابل و حوزه علمیه امام صادق (ع) زهک برگزار شد مباحثی مانند: مقتل شناسی، مقتل نگاری، ادعیه و زیارت خوانی، صداسازی و اصول مرثیه خوانی به طلاب و روحانیون ارائه شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی هدف از برگزاری این کارگاه را بالا بردن سطح آگاهی و دانش طلاب منطقه دانست و تصریح نمود: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی بالابردن سطح آگاهی طلاب، توان مهارتی مبلغان در مرثیه‌خوانی و مداحی و آشنایی با مقاتل معتبر موجود می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما