7

1

2

6

3

5

4
1399/11/15 چهارشنبه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور؛ همیاران تبلیغ در شهرستان ایرانشهر تجلیل شدند دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری دفتر امام جمعه، مرکز خدمات حوزه های علمیه و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت از همسران روحانیون و همیاران عرصه تبلیغ تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، مراسم تکریم روحانیون و همیاران عرصه تبلیغ بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و ایام الله دهه فجر با حضور همسران طلاب و روحانی شهرستان ایرانشهر در محل سالن اجتماعات دانشگاه ولایت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین میرخانی سرپرست شعبه جنوب شرق ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و میلاد پر خیر و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و ضمن قدردانی از طلاب و مبلغین وهمسران آنان به‌عنوان همیاران تبلیغ، اظهار داشت: همسران مبلغین و روحانیون نقش مهم و تاثیرگذاری در اشاعه ارزش‌های دینی در جامعه بر عهده دارند و به طور یقین موفقیت مبلغان مرهون همراهی، فداکاری و شکیبایی همسران آنان در برابر ناملایماات و مشکلات این عرصه می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین میرخانی بیان داشت:همسران طلاب و روحانی با عملکرد خود می توانند تأثیر بسیاری در محیط پیرامون خود داشته باشند لذا افزایش توانمندی و رشد و پیشرفت آنها در جنبه های مختلف ضرورت دارد.

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور همچنین بر ضرورت تقویت بنیان خانواده و تببین و ترویج سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و گفت: شناخت مهارت‌های زندگی و نهادینه شدن در جامعه نقش مهمی در استحکام بنیان خانواده دارد.

وی در ادامه افزود: همسران روحانیون، طلاب و مبلغین این ظرفیت را دارند تا در شرایطی که روحانی و مبلغ نظارت و نقش خاصی در امور دینی و فرهنگی بانوان منطقه تبلیغی خود ندارد، او مهم ترین نقش را در جهت ساماندهی امور دینی، فرهنگی و اجتماعی بانوان ایفا نماید لذا باید از این ظرفیت نیز استفاده شود.

در ادامه این مراسم نیز حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی امام جمعه شهرستان ایرانشهر نیز ضمن تیریک ایام دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به نقش همسران مبلغین در کاهش فشارهای روحی و روانی طلاب و مبلغین اشاره داشت و افزود: آموزش همسران روحانیون در ابعاد مختلف می تواند فشار روحی و سختی امر تبلیغ را برای روحانیون کاهش داده و تأثیر فزاینده ای در بهبود عملکرد تبلغی آنها داشته باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

آخرین اخبار

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما