یادداشـتها
پیـوندها
مقالات
پرسش و پاسخ

سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب به مناسبت عید قربان
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در خجسته عید قربان در سخنرانی زنده‌ی تلویزیونی، ملت شریف ایران را به حضور پرنشاط و گسترده‌تر در مسابقه‌ی معنوی «کمک مؤمنانه به قشرهای آسیب‌دیده و یاری مجاهدان سلامت» فراخواندند.

دعوت رییس دفتر تبلیغات اسلامی جهت ارائه ایده های تبلیغی ویژه محرم
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از مبلغان، حوزویان و پرسنل این دفتر جهت ارائه ایده های تبلیغی ویژه ماه محرم در شرایط کرونایی دعوت کرد.

نماینده ولی فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان: برای ایجاد اعتماد متقابل باید دیوار بی‌اعتمادی‌ها در استان خراب شود
نماینده ولی فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان گفت: در روزهای نخستی که برای خدمت به استان آمدم، تاکید کردم که در استان یک دیوار بی‌اعتمادی متقابل وجود دارد و برای ایجاد اعتماد متقابل باید دیوار بی‌اعتمادی‌ها در استان خراب شود.

سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب به مناسبت روز جهانی قدس
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه‌ی مقاومت و تغییر موازنه‌ی قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه‌ی مهم را درخصوص ادامه‌ی جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان و تأکید کردند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه‌ی جهاد در همه‌ی سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمیپاید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.

ارتباط تصویری نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با رهبر انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (یکشنبه) در نشستی تصویری با مجموعه‌ای از جوانان دانشجو و تشکلهای دانشگاهی، با اشاره به واقعیتهای امیدآفرین کشور در مقابله با جبهه‌ی ظلم و کفر و استکبار، جوانان و دانشجویان را به برافراشته نگه داشتن پرچم حقیقی آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری فراخواندند.

نماینده ولی فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان: روز عید فطر شبیه به روز قیامت و یوم‌الحسرت است
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: روز عید فطر از جهتی شبیه به روز قیامت و یوم‌الحسرت است چرا که در فردای قیامت آنها که بد کرده اند حسرت می‌خورند کاش خوب بودند و خوب‌ها حسرت می‌خورند کاش بهتر عمل می‌کردند.

جدیدترین اخبـار
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما