یادداشـتها
پیـوندها
مقالات
پرسش و پاسخ

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی درپی حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین‌لرزه در غرب کشور؛ همه دستگاهها با سرعت و همه توان به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند
در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین‌لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز انجامید، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران بخصوص مردم عزیز استان کرمانشاه، تأکید کردند: همه دستگاههای لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان: کوتاه‌آمدن امریکا را گستاخ می‌کند تنها راه، مقابله وایستادگی است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنجشنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان، نسل جوان را پیشرو و پیشرانِ جامعه خواندند و تأکید کردند: این نسل خوش‌استعداد و خوش‌فهم، بی‌تردید ایران عزیز را با عبور از موانع و سختی‌ها به نقطه‌ی مطلوب خواهد رساند؛ البته تحقق این هدف درخشان، نیازمند «شناخت دشمن اصلی و خبیث ملت ایران یعنی آمریکا»، «علم‌آموزی و کار و تلاش» و «تقویت ارتباط با پروردگار» است.

چهار مرز زمینی برای تردد زائران اربعین اعلام شد
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی، مرزهای مجاز زمینی برای تردد زائران اربعین حسینی و چگونگی تقسیم بندی زائران استان های کشور برای تردد از طریق این مرزها را اعلام کرد.

امام جمعه زاهدان: سپاه پاسداران پشتوانه محکم نظام اسلامی است
سپاه پاسداران پشتوانه محکم نظام اسلامی است که با سینه ای ستبر و با شانه هایی برجسته و استوار در مقابل هر گونه نفوذ دشمن مردانه ایستاده است.

امام جمعه زاهدان:شرایط وخیم یمن آه و ناله هر انسانی را در می‌آورد
شرایط وخیم یمن آه و ناله هر انسانی را در می‌آورد و سعودی‌های نانجیب از هر مدل بمب و سلاحی علیه مردم مظلوم یمن استفاده می‌کنند

خطیب جمعه بندرعباس:رشد فرهنگی جامعه باید در کوچه و خیابان نمود داشته باشد
به جوانان اعم از دختر و پسر خواندن قرآن و تفکر در آیات الهی را توصیه کنید چراکه قرآن منبع اسرار و کانون معرفت و آگاهی است.

جدیدترین اخبـار
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما